Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Meditálás közbe egy szellem...

Meditálás közbe egy szellem azt ígérte hogy ha átengedem neki a testem, hogy bizonyos dolgokat átéljen, sikeres, gazdag életem lesz. Belemennétek?

Figyelt kérdés

Sokszor meditáltam, és jógáztam már(több évtizede), de nemrég vettem észre, hogy mintha érzékelnék, bizonyos természetfeletti lényeket.Először nagyon megijedtem.Volt hogy meditálás közben elkezdtem beszélni, vagy előre, olyan gondolatom volt, h tollat és papírt rakjak oda, és transzban írni kezdtem, majd utólag olvastam vissza.

Mediális képességeim lettek, de ez csak valószínűleg a meditáció velejárója.

nemrég egy lény szólalt meg általam, (ilyenkor olyan mintha a tudatom részlegesen kimenne belőlem, és csak az emlékeimben marad meg amit mondok a lény által)és azt ígérte, hogy foglalkozzak mágiával , okkultizmussal, és sikeressé, gazdaggá tesz.Hogy méltó legyek arra , hogy néha használja a testem.

Most kicsit tanácstalan vagyok.

Azt mondta hogy míg eldöntöm az alkut, rengeteg olyan képességet kapok, ami fura lehet egy átlag embernek, pl a meditatív képességek, agykontroll, vizualizáció, és ezeket sikerrel használom is.



2013. jún. 12. 09:10
1 2 3 4
 1/32 Oversoul 1 ***** válasza:
50%

volt már ez korábban...

azt törölték?

2013. jún. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Jelenleg mit tapasztalsz, milyen kepessegeid vannak? Leirtad a tortenteket, vizsgald meg amit leirtal stb. EZt neked kell tudnod, hogy mi tortenik, mivel ezt megkell tanulnod kezelni.

Magia, teis egy magus vagy, lehet ezt a kepesseget jora, de rosszra is felhasznalni, itt a dontes nalad van, de mire vagy kepes,

itt a tudatrol van szo, amit te fejlesztesz, hol tartasz jelenleg?

2013. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Elzavarnám! Tudnivaló hogy az ILYENEK (évekkel) később benyújtják a "számlát" s az nagyon keserves lesz....
2013. jún. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Ne térj le egy szép ígéretért Isten ösvényéről.
2013. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
56%
nem szabad bizni a szellemvs.ilagban,sose kiszamithato,ilyen kerseket ne teljesits.
2013. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Antimod ***** válasza:
100%
A tested a tiéd, nem véletlenül. Halálodig az is marad, és maradjon.
2013. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
20%

Kedves kérdező!


Te vagy nem meditáltál, vagy nem igaz a sztori a lénnyel.


Troll!

2013. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

amikor én elkezdtem érdeklődni e téma felé, még nem sok irodalom volt a témában, a másik rendszerben, de úgy látom te nagyon fiatal vagy még , mert akkoriban nem használták ezt a kifejezést hogy troll!?

esetleg te az vagy? akkor trollkodj máshol!

2013. jún. 12. 14:14
 9/32 A kérdező kommentje:

És kedves 7es!

ugyan mit kellene bizonygatnom neked, mikor nem is a kérdésre válaszoltál?

még így ismeretlenül sem.

maradjunk annyiban, ha pl az anyagi oldalát nézzük, nem kell dolgoznom, van két gyönyörű kertes házam, és egy szép autóm.

ez is jött ezzel az egésszel, amit eltudtam érni, de engem már nem az anyagi része érdekel, hanem a kérdésben feltett dolog!

2013. jún. 12. 14:17
 10/32 Oversoul 1 ***** válasza:

Ajh, egyelőre eldöntetlen kérdés, hogy micsoda az öntudat.

Meditáció hatására másoknál is előfordul ilyen és hasonló élmény, mint amit leírtál.

Általánosan elfogadott bizonyíték nincs arra nézve, hogy valaki ilyen módszerrel olyan információt szerzett volna, ami valami más forrásból (lénytől akár) származna.

Médiumok stb nem érdekesek most...


A legfőbb gond az, hogy mindez lehet csak az agyműködésünkből származó élmény.

Valahogy úgy mint egy visszacsatolás, belülről irányítod a saját érzékszerveidet, saját magadnak megteremted a környezetet, azokat akikkel találkozol stb.stb., ezért olyan valóságos...


Ha jól emlékszem valami droggal (dht?), is elő lehet idézni ilyen élményeket, akik próbálták szintén arról írtak, hogy valaki ott áll és figyeli őket, beszél hozzájuk stb.


Tudsz angolul?

2013. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!