Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet sátánistáktól...

Hogy lehet sátánistáktól megszabadulni? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Anyukám új munkahelyre került,és nemsokkal később új "munkatársakat" kapott ,akikről kiderült, hogy sátánisták. Az a roh_adék g..i k..va állandóan anya mögött van, mindenhová követi, de ma bedurvult a dolog, mert szándékosan megégette anya kezét, de mi elég határozottan keresztények vagyunk, és ő nagyon fél a munkatársától. Hiába szólt a főnökének, nem csinált semmit, és anyu ma nagyon feldúlva jött haza. Amúgy is vannak idegi problémái, amiket nem hajlandó elismerni,de ez már sok volt. Itthon sem úgy állnak a dolgok, ahogy szeretnénk, még ez is jött, és ez éppen elég volt ahhoz, hogy anya teljesen bekettyózzon, és eltűnjön. Haza jött, barátommal kérdeztük hogy mi volt a munkahelyén, ugyanazt mondta mint eddig:semmi. Kicsit beszélgettűnk, és egy pillanat alat teljesen megváltozott. Minden rossz lett neki, és hiába próbáltam megállítani, mondta, hogy ő elmegy innen a francba, ne is keressük. 10persem telt el, felhívott a barátja, hogy teljesen kibukott, és vonat alá akar menni. Hálistennek reggelig amúgysem megy vonat, de egyébként is felújítás alatt vannak az állomások. Utána begyógyszerezni akarta magát, szerencsére semmit nem adtak mneki a patikába, és órákkal később hazajött. Én a barátommal az egyész várost bejártuk, hogy merre lehet,persze sikertelenül, és amikor hazajött kiöntötte a lelkét, és ment aludni.

Gépet nem mertem bekapcsolni, had pihenjen, így elnézést a helyesírási hibákért, de nagyon sürgősnek éreztem ezt feltenni. Félek, hogy begbolondul, és tényleg csinál valamit.


A kérdésre visszatérve, hogy lehet megfélemlíteni, vagy elűzni magunk mellől egy sátánistát?


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


17/L



#sátánizmus #átok #megfélemlítés #átok megszüntetése #sázánista elüldözése
2013. aug. 7. 01:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Első körben anyukádnak sürgősen kezelésre van szüksége... és amint rendbe jön, eltűnnek majd azok a sátánisták maguktól.


hacsak nem kamu a kérdés..

2013. aug. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Íme a keresztény tolerancia példázata...
2013. aug. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit írtál, abból bőven látszik, hogy anyudnak komoly pszichikai problémái vannak. Nem kicsi, hanem nagyon nagy. S nem a "sátánisták" Épp eszű felnőtt nem ilyen. Nem bántásból írom ezt, de a lehető leghamarabb keressen fel egy pszichológust!
2013. aug. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

EZ MEGÉR EGY KÖLTÖZÉST!!

Azok a szemetek nagyon veszélyesek tudnak lenni!!

bosszuálló tipusok!

nem azért mondom hogy féljete, de azért nem árt óvatosnak lenni!

ès nincs kizárva hogy küldtek valamit anyukádra, és azért viselkedik ilyen furán!

Keressetek fel valakit aki pozitív energiákkal dolgozik!

2013. aug. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Utolsónak iagaz van !


Kell keresni egy pozitív személyt akiben megbíztok, lehet pap is vagy spirituális tanító. Imádkozzatok és tegyen a nyakába keresztet nyakláncal attól félnek a sátánisták, mint a szentelt víztől. Vegye magát körül keresztény jelképekkel a munkahelyén is attól nagyon félnek és írtóznak a sátánisták !

2013. aug. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%

Egy magát határozottan kereszténynek valló ember nem vulgáris.


Egy magát kereszténynek valló ember pontosan tudja mit kell csinálnia egy ilyen helyzetbe, emberrel szemben.Azért keresztény, azért hívják annak. De ha az aktuális tudása az adott kereszténynek kevés(friss, csecsemőszintű) is lenne, akkor Isten küld olyan kiképzett harcosokat a harcához, míg meg nem erősődik.


Szóval az egész kérdésed kamu és a beszédeddel önmagadat is leleplezted.

Látod elég egy apró pici hiba.

2013. aug. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy a kereszt meg a szenteltvíz SEMMIT nem ér, nekem is volt dolgom ilyen erőkkel, és hiába locsolgattam szentelt vízzel a szobámat, és szorítgattam a keresztet, meg a rózsafüzért, semmi nem javult.

Amúgy meg miért félnének a kereszttől a sátánisták, mikor a szertartásaikon keresztekre taposnak meg köpdösik, stb. ?

Ha tényleg keresztények vagytok, akkor merjetek imádkozni Istenhez, Jézushoz és bízzatok benne, hogy segíteni fog nektek, mert Ő tényleg nagyon szeret titeket és a legjobbat akarja nektek, ráadásul sokkal hatalmasabb, mint a sátán vagy a démonok, egyedül neki van hatalma felettük.

Nekem is egyetlen egy dolog segített, és a családomnak is.

Bizalom Istenben, hogy meghallgatja az imánkat és hogy vigyáz ránk, Jézusra hivatkozva, mert Ő már legyőzte a gonoszt..És hát nem szabad félni tőlük, mert a félelem megbénít, és ezek gerjednek a félelemre, imádják, ha retteg tőlük valaki, mint pl anyukád a sátánistától.

Nekem ezek tényleg mind beváltak.

Nagyon őszintén remélem és bízom benne, hogy anyukádnak nem lesz semmi baja, és, hogy sikerül ezen túljutnia veled együtt.

2013. aug. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
25%

A sátánisták igenis félnek a kereszttől. Persze nem mindtől, mert egy kálváriakereszt vagy sima sírkő az más. Abból energiá nyernek, ha meggyalázzák.

Viszont ha élő ember viseli és közben fennhangon imádkozik, akkor a sátánistáknak elszáll az ereje, vérezni kezd a szemük és kómába esnek. Ez bizonyított, én is láttam már ilyet.

Mindenképp varrjatok a ruhátokra jól látható helyekre minél nagyobb keresztet, hisz csak az véd meg a sátánistáktól, valamint vigyetek magatokkal midnenhova szentelt vizet és locsoljátok le a gyanús embereket. A szenteltvíz leégeti a bőrüket. Múltkor a villamoson az ördög megtámadott valakit, de így sikerült visszaverni a támadását.


Egyébként anyukádnak azonnali orvosi segítségre van szüksége.

2013. aug. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy ha hazudsz a pokolra jutsz! X)

Úgy fake az egész ahogy van!

Most komolyan (?) valakinek az anyját a munkahelyén a munkatársai, akik elvileg sátánisták bántalmazzák? Ráadásul a főnöke se tesz semmit? A munkahelyi zaklatás igen súlyos dolog... na de ez a történet?

Aztán vonat alá akarta vetni magát, de az állomást felújítják?

...Miért nem ugrott kamion elé, vagy kocsi elé?

És még be is akarta gyógyszerezni magát, de nem adtak neki semmit se a gyógyszertárból?

... Nem adtak neki altatót, vagy nyugtatót se? attól túladagolhatta volna magát.

Ezek után meg elmentetek a városba sátánistákra vadászni? X)

Ez az egész történet több sebből vérzik, legközelebb jobbat találj ki! Szánalmas.

2013. aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Szia én vagyok aki azt irta költözzetek el! az elején!

amikor a pozitív energiát mondtam, nem a kereszténységre céloztam!

suemélyes tapasztalaatom hogy ilyen esetekbe e a Buddhizmus sokkal erősebb!

azonbelül is a Pl: a **!

de erről nem mondhatok többet!



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!