Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ilyenkor mi baj?

Ilyenkor mi baj?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm látja az emberek auráit néha. Nekem is látta eddig mindig (kristálykék, indigókék, arany). Ma megnézte nekem és a tesómnak. Tesómnak szepen, szélesen látta, nekem csak valami nagyon gyenge füstszerű, helyenkéntsárgás "aurát" látott. Magyarul semmit. Ilyenkor velem van a baj? Vagy az ilyen emberek nem mindig látják? Csak az volt a furcsa, hogy második napja csak nekem nem látja... Kizárólag hozzáértők válaszát várom, gúnyolódásra nem vagyok kíváncsi!
2013. aug. 13. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Elfogyott a fű.
2013. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Öcsém de nem vagy vicces!
2013. aug. 13. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az van, hogy nem kell hinni neki...:)
2013. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az aura képét az adott személy kisugárzásából és jelleméből alkotja mások agya.Találó dolog, mert meglehet mondani belőle, hogy ki milyen, de nem azért, mert az aurád határozza meg a jellemedet, hanem a jellemed az aurádat, valószínűleg ő most füstként tekint rád és semmibe vesz, ezért látott füstöt...Azt lát, amit akar.Ha igazán ismer téged, akkor meg megközelítőleg ugyan azt látná mindig.
2013. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha azt mondanám, hogy az ismerősöd szart sem lát, csak kamuzik?
2013. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg mondom: az a baj hogy nincs jobb dolgod mint hogy ilyeneken agyalj!
2013. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy érez irántad valamit és ez összezavarja, nem megbízható ez a képesség.
2013. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Kizárólag hozzáértők válaszát várom, gúnyolódásra nem vagyok kíváncsi!"

Na és szerinted ki a ménkü a hozzáértő? Diplomázott ebből valaki? És ha igen, kinél?

Látod, ezért nem szeretem az ezotériát. A beavatottság hamis képzetét adja a vele foglalkozónak, elhiteti vele, hogy tud valamit, amit senki más, amit nem tanítanak az egytemen.

2013. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!