Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Démonok idézése, ilyenkor mit...

Démonok idézése, ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idéztem már démont. Nem vicc és nyugodtan nézhet hülyének is az aki ezt komolytalanul közelíti meg. A kérdésem az,hogy mi van akkor ha nem egy kisebb entitást akarnék megidézni hanem egy nagyobb hatalommal bíró létezést?
2010. júl. 9. 15:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem kérdezted meg a "kisebb entitást"?
2010. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
78%
Nem lesz hozzád kedves. Nem jellemző rájuk.
2010. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
86%
több testvérem is, akikkel egy hiten vagyok most már, elmondta, hogy nagyon komoly dolgokat cselekedtek a démonokkal kapcsolatosan, szédületes erejük van. azóta teljesen elfordúltak ettől a múltjuktól. miért? azért, mert úgy gondolták, erejüket Istentől kapták. ha pedig Istentől származik az erő, biztos többet kapnak, ha Jézust is emlegetik a szeánsz alatt, gondolták. nem jött be, minden abbamaradt. ezek után Isten nevével is próbálkoztak, hátha ugy jobban megy a démonidézés. a démonai felszívódtak. vajon miért?
2010. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
Ha sikerülne, akkor tényleg nem hiszem, hogy kedves lenne hozzád. :D Én a helyedben nem próbálkoznék. Valószínűleg nem fog sikerülni, de azért ki tudja.
2010. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%
bocs, Jézust nem keverték bele, csak Isten nevét. elnézést a pontatlanságért.
2010. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%

már ne is haragudj, de én nem hiszem hogy idéztél démont, hacsak nem egy állandóan jelenlévőt pillantottál meg... miért? mert még a kicsikkel is meggyűlik a baja a legnagyobb varázslóknak is.

Egyébként ha ennyire vágod a témát, írhatnál e-mailt arról, mit tudsz róluk. Szívesen művelődnék egy kicsit, hátha tudsz újat mutatni :).

Egyébként nagyobbat névvel érdemes idézni.

2010. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Nekem is dobhatnál egy emailt hogy hogyan csináltad, régóta érdekel az ilyesmi. /persze nem muszáj, de tényleg érdekel.
2010. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
64%
Ezzel feloldod a bilincset, amit Isten rájuk kötött. Jó dolog ez? A szellemek, amelyeket megidézel, mind gonoszak. Az angyalokat nem lehet megidézni, remélem ezt te is tudod. Az ördögi erőket ellenőrizni lehetetlenség. Jah és, Jézus Krisztus Urunk nevét nem lehet egyszerűen "ráolvasni", mint varázsigét, mert úgy jársz, mint a zsidó származású mágus, aki ez megpróbálta, és pórul járt, megölte hát az ördöngös a mágust. Erre pedig a mágusok elégették saját maguk az összes könyveiket... Jézus nélkül pedig egyenesen megszállnak, és nem fog létezni olyan ördögüző, aki kiűzi belőled egykönnyen. Az bezony fájdalmas érzés...
2010. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
82%

20%


"A vándorló zsidó ördögűzők közül is megpróbáltak néhányan, hogy gonosz lelkektől megszállottakra ráolvassák Urunk Jézus nevét, ezt mondva: Kényszerítlek titeket Jézusra, akit Pál hirdet. Egy zsidó főpapnak hét fia is így tett. De a gonosz lélek visszavágott: "Jézust ismerem, Pált is, de ti kik vagytok?" Ezzel rájuk vetette magát a megszállott ember, kettőt letepert közülük, s úgy elbánt velük, hogy meztelenül és sebekkel borítva menekültek ki a házból..." (Apcsel 19 13;17)


Tehát nem bölcs dolog az az eset, amit említettél. Vigyázz rájuk, nem tudják, milyen veszély leselkedik rájuk.

2010. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
16:14 vagyok, változott az e-mail címem :)
2010. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!