Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik olyan, hogy megátkozna...

Létezik olyan, hogy megátkoznak valakit?

Figyelt kérdés
Gondolkodok azon, hogy elmegyek egy szakemberhez, aki levenné rólam az átkot. 2 éve folyamatosan munkahelyi gondokkal küzdök és még bejött a válásom is. A munkahelyi gondok tőlem teljesen függetlenek, amiért elbocsátottak, és most szenvedek hogy találjak valami újat. Lehetséges, hogy meg vagyok átkozva? Esetleg az exem megtette? Ugyanis ő egy munkahelyi pályázatomat megvétózta, pedig jó esélyem lett volna, és ráadásul el akarja tőlem venni a gyermeket.

2013. aug. 21. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Átok NEM létezik. Ha kevés a pénzed, akkor miért költenél egy szélhámosra, hogy le vegyen rólad valamit, amit csak beképzelsz magadnak?

Ha meglehetne valakit átkozni, akkor minden ember szenvedne ettől. A politikusokról nem is beszélve.

Rossz időszakok minden ember életében vannak.

2013. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az átoknak pontosan annyi jelentősége van, amennyit tulajdonítasz neki.
2013. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

#2


ez félreértés


Az átok annyiban nem hat rád amennyiben önmagad tudsz maradni a hatása alatt!


Sok a dilettáns a témában...

2013. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ami veled történik az egy átlagos történet a mai időkben. Ha nincs más körülmény...


Gyerekekkel kapcsolatban pedig miért nem egyeztek meg?

2013. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:

>Kérdés: "Létezik olyan, hogy megátkoznak valakit?"

>Válasz: Nem,nem létezik.

2013. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem átokról van szó, mert elég kevés ember képes rá, és ők sem gyakran csinálják. Viszont tudnod kell, hogy létezik átok, én is tapasztaltam, hogy tényleg hatásos és durva, nem jó játszani vele. Okkultista dolgokban otthon vagyok, írj privátot ha van még kérdésed.
2013. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van az úgy is hogy valaki érzelmileg akad el az életében , valamilyen sérelmen nem tud túllépni és akkor kezd történnek vele szar dolgok. Ezek feloldására vannak módszerek...
2013. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 boszi.anita válasza:
Igen, létezik...
2013. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha te hiszel benne akkor igen létezik, egyébbkén az átkot csak az tudja levenni te rólad aki megátkozott téged.
2013. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!