Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A jégvarázslat hatása meddig...

A jégvarázslat hatása meddig tart?

Figyelt kérdés

Eddig csak a szomszéd csirkéin próbáltam ki, de nem akart működni. Eredetileg emberekre hatásosan kevertem az összetevőket, gondolom ez volt a gond. De emberen még nem mertem kipróbálni, mert félek, hogy örökre megfagyasztom.


Valaki tapasztalatok?



2013. aug. 23. 20:52
1 2
 11/12 anonim válasza:
ez nem vicc én már tapasztaltam vagyis hát így születtem és ha így születtél akkor örökre tart amúgy ezt az oldalt nem kellett volna meg csinálnod mert felfedted magad és az nagy baj de egyre jobban félek mert mindennap egyre erősebb leszek és nagyon nehéz vissza tartani a varázserőm mert már tiszta jég a szobám és meg is fáztam egésznap ki se mozdulok a szobámból és bevagyok zárkózva a szüleim aggód nak értem de nem fedhetem fel magam ugyhogy ajánlom,hogy addig töröld ki az oldalt amég bírod mert ha egy tudós megtalálja akkor miattad fognak engem is a boncolóba vinni!!!!!!!!!!!!!
2014. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ti hány évesek vagytok, amúgy?

Mert 12-ig ez még normális, de utána már lányokról/fiúkról illene.


Csak úgy az egészséges szocializáció miatt.

2014. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!