Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ilyen a szerelmi kôtes hatasa?

Leevia kérdése:

Ilyen a szerelmi kôtes hatasa?

Figyelt kérdés
Csinaltattam szerelmi kôtest 3 honapja...ez egy nagyon bonyolult eset,nagyon csunyan viselkedtem vele....nem is akar szoba allni velem a kotes ellenere sem.....viszont en meg mar meg akarok orulni,allandoan ra gondolok...ugy gondolom,hogy neki is hasonloak lehetnek a gondolatai,de mivel rettentoen buszke,ezert nem meri meg maganak sem bevallani,hogy rajtam jar az esze...legalabbis remelem igy van...mikor lesz nekem ebbol valami vagy hogyan is van ez??az ertelmetlen valaszokat kerem tartsatok meg magatoknak..koszonom
2011. aug. 10. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Fogadd el azt, hogy nem sikerult!
2011. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Killgun ***** válasza:
60%
Rosszul csinálhattad...Remélem a lelked megtisztítottad utána,mert ez ugyanolyan átok,mint...most hirtelen nem tudok példát...Próbáld újra,de előbb nézz utána a fehér mágiának,hogy legalább utána megtisztítsd magad.
2011. aug. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerelmi kötés nem létezik, se semmilyen mágia, te észlény!!!

Talán ezért nem működött... Nem...?

2011. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Hamarosan én is tervezek egy szerelmi kötés rituálét , ha megvolt értesítelek itt az eredményekről :)
2011. aug. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Rajtam volt szerelmi kötés.

Nem mondom el most az egész történetet, az a lényeg, hogy nagyon-nagyon rosszul voltam már.

Olyan voltam, mint egy drogos.

Aki folyton a drog után vágyik, csak az van a fejében, szenved, kínlódik, aludni sem tud.

Folyton azt éreztem, hogy "Nekem Ő kell, Ő kell, Ő kell."

Mint, aki hipnotizálva van.

Beteges kötődés volt.

Tudtam, hogy tönkremegyek a kapcsolatban, mégsem tudtam változtatni.

Feladtam magam, az egyéniségem, mindent.

Ha ilyet tapasztalsz, akkor az lehet, hogy a kötés miatt van.

2011. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Hidd el, ha ő akarna bármit tőled, már rég visszament volna függetlenül a büszkeségtől. Egyszerűen nem tudod ezt feldolgozni és kifizetsz egy zsák pénzt minden jöttmentnek kötögetésért. Egyszerűen hülye vagy és lehúztak. Ennyi.


A pasi meg azért tesz úgy, mintha leszarna mert konkrétan leszarik.


DE VAN A MÁSIK LEHETŐSÉG:

Működött a varázslat, a pasi ugyanúgy rád gondol reggeltől estig és tényeg csak büszkeség miatt nem veled szexel hónapok óta.

2011. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
legyszi 10:28as irjal nekem privatot,szeretnek meg feltenni par kerdest 4 szemkozt :-)) nem kell minden nulla IQsnak latni mindent...koszi
2011. aug. 11. 13:58
 8/12 Zolush ***** válasza:
36%
Figyelj! Van egy lány akivel nagyon jó viszonyban vagyok.Elmesélte nekem hogy van egy pasi,aki tetszik neki,régen egyótt is jártak de már nem.A csaj újar visszakart menni pasihoz,de nem tudta h mit csináljon.Erre én mondtam neki h van egy varázslat,ami segithet neki.A lány megcsinálta és úgy 1 vagy 2 hónapjára öszejöttek..azóta is együtt vannak..ha akrod irj priviben és leirom neked a varázslatot...zolu123@citromail.hu ...erre a cimre irj :))
2011. aug. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%

Van egy biztosabb varázslat: A hajadból pár tincset és a párod egy viselt ruhájának darabjából készíts egy mágikus főzetet úgy, hogy közben mondogatod azt a mondatot, amit legszívesebben hallanál tőle. Az így készült varázselixírt körbehordozod a lakáson és beteszed 3 napra az ágy alá. majd egy szakembertől kérj mágikus feloldozást a tiszta kezdés végett és egy jáspiskövet tégy a bal zsebedbe 9 napra.

A varázserő ezután kezd el hatni a férfiún, teljesen meg lesz babonázva és csak téged akar akkorra látni. A biztosabb varázslat érdekében naponta mantrázd hatvanhatszor az alábbi mágikus igézőmondatot: "álábum-álábum-macskafarok szekrényajtó jöjj hozzám vissza (név) sálládumm! pirikki-pirikki-dummládumm!"


Vigyázz, ez egy nagyon erős varázslat, csak nagyon gyakorlott boszorkányok tudják kivitelezni. Biztonsági okokból egy elvarázsolt dinnyét is tegyél a tükörre.

2011. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Won ***** válasza:
28%

Tudjátok a szerelmi kötés nagyon csúnya dolog. Elveszi az illető szabadakaratát és rögeszméssé tesz. Nagyon rossz érzés annak, aki ilyennek esik az áldozatává és nem mellesleg bűn is. Nem szabad ilyeneket tenni. Senkinek sem esne jól.


Won

2011. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!