Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Energiagömb létrehozása?

Energiagömb létrehozása?

Figyelt kérdés
Hogy lehet energiagömböt csinálni és hogy lehet belőle kardot vagy más tárgyat csinálni? Kezdő vagyok ha valaki leírná részletesen hogy lehet ilyet csinálni akkor megköszönném.

2013. aug. 26. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Uram Isten ilyen hülyét... Ezt komolyan gondoltad?

2013. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Három mozaik szükséges hozzá:

1. Őselemi Erő Teremtése (minden Erősség után 1k6 Sp a kard sebsése);

2. Formázás - Kard;

3. Időmágia - Kiterjesztés: 1 óra (vagy kevesebb, vagy több, ameddig szükséged van rá).


A szükséges manapontokat meg egyéb infót megtalálod az Első Törvénykönyv Magas Mágia fejezetében. D&D-hez nem értek.

2013. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Kiáltsd azt hogy kamehameha és a két kezedet a hasad magasságában nyújtsd előre :)Gyakorolj és menni fog :)
2013. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Kezdő a trollkodásban vagy? Bármennyire is ezo ez itt, azért az nem kérdés itt sem, hogy valami vagy tárgy, vagy energia. Ezek nem keverhetők. Tárgyaknak van pl. mozgási energiája, de energiának nincs tárgya.
2013. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Energiagömbből nem lehet tárgyakat csinálni én úgy gondolom hogy ez egyértelmű, de ha már tudsz energiagömböt csinálni akkor más más formákban is csinálhatod nem csak gömb lehet pl.: akár egy kard is de szerintem érdemesebb valami könnyebbel próbálkozni mint egy kocka
2013. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen ahogy leírtátok úgy gondoltam a kardot hogy kardot formázni az energiából nem pedig egy (pl.:) Vaskardot megidézni. Csak rosszul fogalmaztam. A válaszokat köszönöm.
2013. aug. 26. 16:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Játsz a 2 kezeddel, nézd meg az energiákat. Közelitsd, majd tavolitsd a kezeidet... Majd kezd kardot formazni. Tobbszor is huzd att a korvonalat. Kerd h ma estig vedjen meg, vagy par oraig...
2013. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Néhány reiki beavatás után megtudod.


Formázhatsz belőle amit csak akarsz, de mire jó az?

2013. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ez így működne, senkinek nem kéne villanyszámlát fizetnie...
2013. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Diramoon válasza:
tedd össze a két kezed és a következők közül kiálts valamit: Kamehameha, Final Flash, Makakkashampoo
2013. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!