Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A nácik mit értettek a felsőbb...

A nácik mit értettek a felsőbbrendű ember létrehozása alatt? Tényleg mágikus tudással akarták felruházni magukat? Olyanok akartak lenni mint az atlantisziak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 23:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség.
2011. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
88%
Egész egyszerűen,csak egy ARANYVÉRŰ fajt akartak létrehozni :D
2011. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Utolsó,hogy érted,hogy aranyvérű fajt?
2011. aug. 12. 00:00
 4/31 anonim ***** válasza:
55%

Ennyi történelem rádférne.


A német népcsoport nagyrészben árja (szőke haj, kék szem) és azt akarták (részben) hogy minden ember ilyen legyen..

2011. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Utolsó,ezt tudom,csak állítólag mágikus tudást akartak birtokbavenni.
2011. aug. 12. 00:06
 6/31 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem akartak mágikus tudást.. Hitler ateista volt és erősen szkeptikus, ráadásul kicsit (nagyon) rossz idegállapotú.


Ők fegyverekkel akarták megnyerni a csatát nem valami húkuszpókusszal..

2011. aug. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
46%
Azt gondolták hogy a németek és állítólag a magyarok is felsőbbrendűek mint a többi nép.Csináltatott is valami szerkezetet a tudósokkal ami mérte az agytérfogatot és ezzel akarta alátámasztani.Mondjuk én kétlem hogy ilyen elméletek igazak lehetnek főleg tőle hiszen egy szobafestő volt.Másrészt pedig ahhoz képest hogy utálta a zsidókat és nagyából mindenki mást aki nem árja a felesége zsidó volt..
2011. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%

Hát elég sok butaságot írnak itt.

Hitler távolról sem volt ateista nagyon foglalkoztatta őt a mágia,ezotéria jártas volt a keleti misztikában.

A nácik kutattak a szentgrál után voltak tibetben komolyan hittek az árják atlantiszi eredetében.

Amikor hatalomra kerültek akartak egy okkultizmus minisztériumát is a kormányukban.

Van egy ősi legenda a hyperbóreai emberről ami szerintük az árja fehér faj őse volt ezt akarták fajnemesítéssel eugenikával visszahozni.

Hyperbórea azt jelenti,hogy borealison(északon)túli akik az északi sarkcsillagról jöttek.Ez a legenda az ősi hindu hagyományban is fellelhető abból az időből származik amikor az árják bejöttek északról.

Tehát úgy gondolták,hogy ez a hyperbóreai faj amikor a földre jött felépítette atlantiszt.Amikor ez elsűllyedt az előző ciklus kaliyuga korszakának a végén az ő utódaik szétszéledtek a világban és felépítették az első ősi civilizációkat Sumér birodalom Perzsia Egyiptom India stb.Csak sajnos ezek elkeveredtek az alacsonyabb rendű fajokkal akik már régebb óta a földön éltek talán egy korábbi négyes ciklusból maradtak itt,de a legtisztább hyperboreai vérvonalat az északi árja fehér faj képviseli.

Jobban bele kell méllyedned a témába ha többet akarsz tudni.Utána nézhetsz a neten mi volt a THULE TÁRSASÁG de az úgyis csak a rizsa amit ott írnak.

Sok misztikus ember volt a nácik között Göbbels főleg.

Érdekes dolgok ezek.

Nyugi nem vagyok náci csak foglalkoztam a témával:)

2011. aug. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%
A nácik voltak az Atlantisziak, úgy hogy visszamentek az időben ahogyan 404-es is mondta, az oldalán. És most 2012-ben eljönnek mert közben a PLEJádokra mentek.
2011. aug. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 bix ***** válasza:
39%

404 küldte őket vissza az időben...


"THULE TÁRSASÁG" én tudom. ők gyártották a síboxomat...

2011. aug. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!