Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az EZO TV-s Merlin asszony a...

Az EZO TV-s Merlin asszony a középkori Merlin mágus reinkarnációja?

Figyelt kérdés

Az EZO TV-s Merlin nevű mágushölgy [link] nagyon titkolózva beszélt arról miért vette fel a Merlin nevet és mondta, hogy olyan kapocs fűzi Merlinhez, amit nem akar a nagy nyílvánosság előtt leleplezni, de olyan személyes dolog, amiről csak Ő tud.


Legutóbb szombat éjjel a jós műsorban azt mondta, Merlinről és magáról, hogy : Én tudom ki vagyok... vagyok aki vagyok.


Nagyon sokszor és itt is burkoltan céloz arra, hogy Ő volt Merlin mágus. Lehetséges lenne ez? Merlin egy férfi volt. Miért venne fel következő életében egy dögös női testet ? Miért nem képes találni egy fix jövedelmű állást Merlin ebben az életében, miért kell itt jutalékra jósólnia?


Merlin Mágus a középkorban [link]


Merlin mágus ma

[link]


Ugye van hasonlóság?



2013. szept. 24. 13:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Én nagyon fejlettm érett gondolkozásúnak tanrom Merlint és az EZO TV-t is. Hiszen nem csinálnak olyat amivel belepiszkálnának mások életébe, akik nem kérik őket erre...Nem átkoznak el másokat, nem akarják szerelemmágiával másokat összekényszeríteni. Itt mindenhéten azt olvasom, hogy ez a spirituális csoport elátkozta azt. Az a fejlett sátánista támadja spirituálisan a másikat stb... Milyen szerelemmágiák vannak ? stb


A EZO TV elfogadja az ember úgy ahogyan van, nem akarja megváltoztatni, mindenkinek csak segítenek, úgy ahogy kéri.


Mellesleg Merlin nagyon dögösen néz ki, még 40 felett is ! Láttam a TV-ben és szenzációsan tartja magát. Én nem értek a mágiához, azaz nem tom, hogy azok a szertartások mennyire mágikusak valójában, de szerintem azok jók és gondolom nem tudna megélni belőle, ha nem lenne az :/


Nem én írtam ki ilyen kérdést, korábban sőt nem is láttam ilyent. Ez is azt mutatja hogy másokban is megfordúlt ez.


Végülis egy férfi választhatja a női vonalat a következő inkarnációiban, ha már férfiként tökéletes lett. Merlin az volt, eszerint reális lehet, ha később Hölgyként szület újjá és ugye a másikus dolgait se felejtette el.


Mit gondolsz?

2013. szept. 24. 17:43
 12/17 anonim ***** válasza:

"nem tom, hogy azok a szertartások mennyire mágikusak valójában, de szerintem azok jók és gondolom nem tudna megélni belőle, ha nem lenne az :/"


Jaj de naiv valaki uramisten...

2013. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, elolvastad-e az általad linkelt cikket. Igaz, hogy Vágó "szkeptikussága" kicsit túlmegy egy határon, és nem szkeptikus az úriember, hanem inkább Tagadó, ám ami beszélgetés a jósnőd képe alá van leírva, az egyértelműen belepiszkálás lehet mások életébe. Mivel nem látjuk, milyen lapokat húznak ki, és a legtöbben nem tudják, hogy az mit jelent, azt mondanak, amit akarnak, nem biztos, hogy korrekt húzás. És a több percen át tartó beszélgetés, 350 Ft-os percdíjakkal bizonyára szép summát hoz az Ezo TV-ben szereplőknek azért a kis munkáért, amit végeznek. Egyszer számold ki, hogy az egy óra melója mennyi pénzt is hozott az EzoTV-nek...


És azt tanácsolom, ne dőlj be minden sarlatánnak, pláne annak ne, aki fennhangon hirdeti magát és önnön nagyszerűségét, és hogy milyen hatalmas tudás birtokában van. Aki ilyet tesz, az csak át akar verni, és kihasználni, mert az ilyen önmagasztalás egyértelműen az EGO kielégítésére szolgál, ami kicsit hiteltelenné teszi azt, aki pont azt hirdeti, hogy az EGO-t totál le kell dolgozni és eltüntetni, és TŐLED el is várja, hogy így tegyél, míg ő issza a bort, és prédikálja a vizet.

2013. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2013. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Messze nem.

Ő Merlin reinkarnációjának a reinkarnációjának a reinkarnálódott reinkarnációjának a fiának az unokatestvérének a dédunokájának a reinkarnációjának a reinkarnálódott reinkarnációja.

2013. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14-es válaszoló vagyok én egyszer felhívtam az ezo tv -t probaként kb 10percig várakoztatak majdmiután felvették a telefont és megkérdeztem az Ötöslottó heti nyerőszámait, elkezdtek ködösíteni. és ahelyett küldték nekem a pénzenergiát ami egyáltalán nem jöt össze :D sõt az én pénztárcám bánta na erre varjatok gombot! xD
2013. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Merlin egy Istennő ! Nyalom a számat.
2013. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!