Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet rontást rakni...

Hogyan lehet rontást rakni valakire?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 23:14
 1/10 anonim válasza:
45%

Két lehetőséged van:


Az egyik az, hogy fel keresel egy a fekete mágiában jártas személyt (ilyen személy általában lehet: bukott angyal, démon, boszorkány/boszorkánymester, varázsló, árny és még sok más... borzalmas teremtmény) és fel kell ajánlanod neki valamit cserébe (ez általában a rontástól függ, hogy mit is kell adnod) ezután elvégzi a szükséges rituálét ami a rontáshoz kell. Ez a megoldás a gyorsabbik ugyanis itt nem te végzed el a rituálét.


A másik, hogy te magad végzed el a szükséges rituálét ám ez nem megy olyan egyszerű, ugyanis ehhez előtte el kell sajátítanod a megfelelő tudást ilyen rituálék levezényléséhez. Ez azonban több évbe is bele kerül ami nem valami jó ha neked a most van szükséged e fajta rontásra.


Remélem tudtam segíteni még annyi, hogy inkább kerüld el az ilyesmit ugyanis az e-fajta lények nagyon veszélyesek, olyanok akikkel nem érdemes találkozni. Jobban tennéd ha elfelejtenéd az egészet és keresnél egy másik megoldást a problémáid megoldására.

2013. ápr. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy, ilyesmik csak a mesében léteznek kicsifiú...
2013. máj. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Jobban jársz, ha nem jársz ilyen rosszindulatú időtöltések után. Még te is kaphatsz az élményből, nehogy azt hidd, hogy egyáltalán az amikor mást "utálsz", az nincs hatással rád.

Még orvosi vizsgálatokkal is ki lehet mutatni, hogy megviseli a szervezetet ha sok bennünk a gyűlölet.

Azonban, amikor úgy érzed, hogy jót tettél mással, vagy hasznosnak érzed magad, az olyan a szervezetnek, mint a legális dopping!:) A lelki oldaláról még nem is beszélve.

2013. máj. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én nyitott vagyok az ezoterikus dolgokra, de attól még a földön járok. Kapsz tőlem egy Schrödinger macskás választ :)


HA létezik rá lehetőség és te megvalósítod, akkor azért akkora szenvedést kapsz cserébe, hogy azt el sem tudod képzelni...


HA NEM létezik rá lehetőség, elfogsz költeni rá jó sok energiát, időt, pénzt a semmiért...


Így is, úgy is, fizetni fogsz...


Nem tudom miért akarsz másra rontást tenni, de hogy ez gonosz dolog az tuti. Most nagyon kedves leszek és azt tanácsolom, hogy békülj meg. Tudom könnyű beszélni, meg minden és k.rva nehéz kilépni ilyesmiből, de ez van. Ha folytatod, csak hátrányod lesz belőle. Ne azért lépj ki, mert én azt mondom, hanem magad miatt.

Béke

2013. máj. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-nél a pont.
2013. máj. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

érdekel a mágia elmélete és gyakorlata is, hosszú éveket töltöttem ennek a témának a tanulmányozásával.

egyszer valakire nagyon mérges voltam, és gondoltam kipróbálom a gyakorlatban is, készítettem egy woodoo bábut, felszenteltem az illető nevére, és a rontás/átkozódás mellett, igazi dühből és méregből megszúrtam a bábú azon részét ahol akartam h nagyon fájjon neki.

nagyon érdekes volt, mert ahogy ezt megcsináltam, olyan volt mintha egy villanás alatt a düh elment volna belőle.

délután hívott egy ismerősöm, h az adott személyt bal oldali agyi és testi bénulással a sürgősségire szállították.Azóta sem jött helyre, nem tud normálisan menni.

és mit kaptam érte cserébe...egy ideig semmit, majd mikor többször is láttam h mit tettem , láttam ahogy botorkál az ismerősöm és alig tud menni, részvét hatott át, és visszakaptam mindazt amit akkor kívántam.

volt egy részleges agyi bénulásom nekem is, és ez miatt egyik fülemre nem is hallok.

szóval ha tehetném csak jót kívánnék mindig, mert az is vissza talál majd hozzád.

2013. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szólni kell a papnak, vegye le rólam a RÁNTÁST:-))
2013. máj. 1. 13:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Következő a varázs ige:


Rontom bontom gyíkfosás,

Legyen rajtad egy rontás.

2013. máj. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Verbőczi Dávid válasza:

Menj el az autós boltba és hozz nekem egy kék színű Ferrarit ! Ez hatásos !


Vagy a kukád mellett találsz egy köhögő csigát és ha meg is találtad akkor sikerülni fog . Ha pedig nem akkor megtámadnak a ninja ork gyilkos patkány pockok .

2013. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

gyakorikerdesek.hu

amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted!*



*ha elviseled a sok barmot meg az 1 ertelmes valaszt

2017. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!