Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy csinálom ezt?

Hogy csinálom ezt?

Figyelt kérdés
Eszméletlen dolgot tudok csináni. Tegnap este ültem a szobában és TV-tem. Egyszer csak éhes lettem és kimentem a konyhába gondoltam csinálok egy jó kis csirkemellfilés szendvicset. oda is áltam, megfogtam a kenőkést, hogy vajat tegyek a kenyérre, és abban pillanatban.. - Ilyen még soha nem fordult velem elő, majdnem sokkot is kaptam, minden porcikám beleremegett a történt eseménybe.- szóval megfogom a kést, és megkentem a kenyeret! Vajon hogy csináltam?

2013. okt. 6. 00:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Este van, mi?

Szerintem amugy minimum a tér és az idő meghajlításáról beszélhetünk, amit az őrangyalod és egy megidézett démon három szellemmel együtt csinált, mindezt persze a 11,5. dimenzióban egy reptoid űrhajóból.

2013. okt. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak én is megtudnám! Ez a 7 legendás fogás egyike. Csak a legbölcsebb szenszei-ek ismerik. Szerintem keress fel egyet. Ez nem semmi!!!
2013. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Az már biztos hogy természetfeletti képességeid vannak! Ez szinte lehetetlen!
2013. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ú! köszönöm a válaszokat! mindenképpen felkeresek egy szenszei-t! nem is tudtam hogy ekkora erőkkel élek! fantasztikus!
2013. okt. 6. 12:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Viszont már most meg kell esküdnöd, hogy kizárólag Jó Dolgokra használod majd a képességedet!
2013. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Esküszöm, hogy képességeimet csak és kizárólag jó és nemes célokra használom majd fel! ámen!
2013. okt. 7. 21:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Engedd hogy kövesselek MESTER!!
2013. okt. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:
Te baratom (persze nem szo szerint ertve) valoszinuleg egy olyan kepesseggel rendelkezel, amelynek segitsegevel ilyen ritka, termeszetfeletti dolgot tudsz veghez vinni. Hogy ezt fele'leszted magadban, amihez sok gyakorlas kell, plusz egy mestert is talalnod kell magad melle', aki megtanit erre a muveszetre. Ha sikerul fele'lesztened, akkor aka'r me'g a vilag nagycsodaju sensei-je lehetsz.
2013. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen felkeresek magamnak egy mestert is! azóta már az OSSKI is tanulmányozta tudásom, és képességem miatt meggazdagodtam. Igyekszem továbbfejleszteni képességem, nehogy a végén "megbokrosodjon". köszönöm szépen a segítégeteket, és ha lesz szabadidőm, megtanítom nektek, segítőkész embertársaim! Az erő legyen veletek!
2013. okt. 9. 15:38
 10/13 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Ügyes. Most már próbálkozhatsz a mosogatással is.
2013. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!