Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kopogó szellem ellen megoldás?

Kopogó szellem ellen megoldás?

Figyelt kérdés
Nem nekem,egy kedves ismerősömnél mindig éjfél környékén vagy hajnalban intenzív koppanásra vagy kopogásokra kellnek fel,aztán abba is marad.

2013. okt. 6. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kopogj vissza neki.
2013. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugyanezt akartam mondani én is! Kopogj vissza, ebből tudja, hogy "vetted a lapot", tudsz arról, hogy itt van, és aludj tovább szépen!
2013. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
talán egy házszentelés nem árt.Hívni kell egy papot,pár imát mond és a ház minden szegletét szenteltvízzel behinti.Meg fog szünni a kopogás.Addig pedig cirokseprüt kell este a bejárati ajtó kilincse alá tenni cirokkal felfelé.Ez fontos hogy cirokseprüt cirokkal a kilincs alá támasztva.És nyugodtak lesztek este.
2013. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én is ezt tanácsoltam az illetőnek poénból! :)

Állítólag próbálkoztak szenteltvízzel(akkor rövid időre szűnt meg a jelenség)

2013. okt. 6. 11:44
 5/12 anonim ***** válasza:
A hang forrását kéne megállapítani. Utána lehet megoldást találni rá. Ja és ne lepődjetek meg azon, hogy köze sem lesz a szellemekhez, mivel azok, nem léteznek.
2013. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fenn kell maradni éjszakára és végére kell járni a dolognak.
2013. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 5/6

Igen ezt tanácsoltam Én is az illetőnek,mert lehet hogy pont egy hobó akkor feszíti fel akár a szomszéd ajtót és az koppanhat vagy a ház mozog,vagy a hőtágulás hatásai,páratartalom változás,esetleg valamelyik szomszéd pont akkor rug bele valamibe és az hallatszik.De mitagadás,a hely tényleg olyan hogy....Majd ha lesz alkalmam ott alszok és utánajárok jómagam.

Jó okés vannak az emberek akik nem hisznek a szellemekben,de azok akkor mit keresnek itt? Nem látod a rádióhullámot és még is hallod!Ha 15 évvel ezelött azt mondod valakinek hogy majd lézersugarakkal is lehet hegeszteni,vágni akkor hülyének és hiszékenynek tiltulálnának.És akkor még csak földi technológiában gondolkodunk,pedig rengeteg dolog van a földünkön kívül is ami még sok mindent rejt magában.Amúgy ha nem folytatjuk az életet egy másik létező síkon akkor mi az élet értelme,mert akkor úgy is meghalunk,így értelmet nem adunk az életünknek csak tartalmat.

A többi válaszolónak pedig köszönöm a válaszát!Az illetőnek elmondom a javaslatokat,hátha ezek után nyugodtan tudna aludni.

Én tulajdonképpen arra is gondoltam ha elég lenne valami tárgyat beszereznie pl valami fengshuis dolgot,amiben hinne és az elűzné a dolgot,mármint legalább lenne egy biztonságkeltő tudat hogy az a valami tárgy segítene benne.

2013. okt. 6. 13:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyiss neki ajtót. Vagy szerelj fel csengőt és kiírod, hogy tessék csengetni.
2013. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hívő, de attól még, tudok válaszolni neked.

Visszakérdezek: mi van, ha nem működik? Erre is számítani kell. Amit a kopogó szellemek ellen adnak, annál úgy számítanak, hogy használ. Mi van akkor, ha mégsem használ? Kitalálnak egy másikat? Azt is meg kell venni és így tovább. Mégis, van rá garancia, hogy hat? Ha valamihez odaírják, hogy ez, hathat a kopogó szellemek ellen, akkor kár az egészért. Azért is írom, mert a hathat szó, kétértelmű: vagy hat, vagy nem hat. Ha ilyennel találkozol, akkor ne csodálkozzanak, hogy nincs rá garancia. A műszaki dolgoknál, viszont odafigyelnek, hogy kevesebb, nem működő készüléket adjanak.


Emiatt írtam, hogy meg kell találni a zaj forrását, mert bármi lehet. Ha már megvan a forrás, akkor tudnak rá valami magyarázatot adni.

Amúgy is, szépen elkezdted, hogy mik lehetnek ezek. Az is lehet, hogy már, meg is válaszoltad úgy, ahogyan nincsen köze az ezotériához.

2013. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Látom nem értetted hogy milyen tárgyra gondoltam :)

Én olyasmire gondoltam amit annak a valakinek oda tudnám adni és bemagyaráznám neki hogy ezzel tuti működne :) Még akkor is ha kamu,mert ha az illető elhiszi nekem hogy működik akkor mint egy hatóanyagmentes gyógyszerként lehet hogy ezt meglehetne szüntetni,mármint az illető saját hite által.Szerintem majd veszek neki rózsafüzért,hátha az segít neki,vagy valami ezós medált,szobrot stb. Amúgy a Fengshuit használok Én is ,azt kell hogy mondjam ha rendben tartom a lakást akkor az életem is rendben van,és számít az anyag,a szín,a forma :) Ez egy marha jó dolog! :)

Már el is kanyarodtam egy picit a témától.

Azért köszi mindenkinek a segítséget!

2013. okt. 11. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!