Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez valami szellem lehet?

Ez valami szellem lehet?

Figyelt kérdés

Kb.egy éve a nem normális barátaim haloweenkor szellemet idéztek az én házamban de csak hülyülésből.Azóta éjszakánként olyan érzésem van mintha figyelnének és sokszor eldőlnek dolgok csak úgy maguktól.Hát az az igazság hogy soha nem hittem hittem a szellemekben de kezd aggasztani a dolog...mi lehet ez?

15/l



2013. szept. 11. 19:42
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Lehet hogy hülyén hangzik de az nem lehet hogy ez csak egy egyfajta paranoia ami egyébként érthető hisz én is ki lennék idegileg ha valóban szellemet idéztek volna a lakásomban. Azóta talán berögzült az agyadba hogy ennek akár következménye is lehet
2013. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
Lehet hogy hülyén hangzik de az nem lehet hogy ez csak egy egyfajta paranoia ami egyébként érthető hisz én is ki lennék idegileg ha valóban szellemet idéztek volna a lakásomban. Azóta talán berögzült az agyadba hogy ennek akár következménye is lehet ,ezesetben a megidézett lélek szellemjárása a házban. Amit leírtál ide az sztem kevés ahhoz hogy azt hidd van nálad valami/valaki. Én például a a rettegés háza című film megnézése után éreztem magam kutyául , alig mertem még a fürdőbe is bemenni :) A szellem amúgy bizonyítottan akkor van jelen , ha a ház bizonyos pontjain különösen hideg van , vagy ott van dermesztően jeges levegő ahol nem kéne hogy legyen pl. meleg radiátor mellett. Ha álmodsz a szellemről vagy néha vannaak látomásaid is
2013. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 homo ludensz ***** válasza:
Ülj le egy nem huzatos helyiségben és gyújts meg egy szál gyertyát.Ha úgy véled hogy "szellem " osztozik veled a házadon (amit erősen kétlek) akkor magadban mond neki hogy menjen a maga útjára mert neked kellemetlen az ottléte. Nézd a gyertyát és ha lobogni s táncolni kezd a láng akkor maradna de te mond és mond hogy megkéred távozzon. Amikor megnyugszik a láng akkor megköszönöd hogy elment és többé nem is gondolsz rá!
2013. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Hát köszi a válaszokat asszem ma nyugodtan alszok:D

Amúgy lehet igazatok van és csak bemesélem mert addig nem észleltem semmit amíg a barátaim nem mondták hogy idéztek nálam:D

2013. szept. 11. 21:04
 5/32 A kérdező kommentje:
Hát a gyertyásat nem igazán akarom kipróbálni de azért köszi:D
2013. szept. 11. 21:05
 6/32 anonim válasza:

1 és 2 kommentelö vagyok :) MOBILRÓL írok ezért nem könnyű üzit küldeni :D Folytatva :

Ha ténleg szellem van nálad és biztos vagy benne 100%-ig akkor érdemes utánanézni hogy kinek a szelleméről vn szó , p

. a házatok egy korábbi lakója , vagy talán "csak egy"poltergeist jelenség , utóbbi után a legendvadász blogon néz körül. Ha van állatod és furán viselkedik , pl. kutya , akkor egy állandó pontot ugat , vagy macska aki örökké nyávog és egy bizonyos helyen jár kőrbekörbe stb. tehát derítsd ki , de sztem ez nem szellem vsak paranoia , talán túl sok PARAJELENSÉGEK filmet láttál :) de a barátaidat jobban válogasd meg , mert az ilyenek csak bajt hoznak . ja és ez a tanács biztos fura lesz de nem ártana beszerezni egy Bibliát :D nem akarlak mehtérízeni de ha minden cérna szakad akkor a hit az utolsó esély . Pappal se árt jóban lenni , ez miatt is. 15/F Ha félsz vagy kell még valmi írj privárban

2013. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Csatlakozom 6-oshoz, hidd el, ilyen barátok neked nem kellenek. :) A szellemidézés nem vicc, vagy szórakozás, pláne nem kölyköktől, akik a szakértésnek nyomát sem ismerhetik (ez a szerencséd is lehet, ha már a megidézés sem működik ugyebár), ezáltal a legfontosabb részleteket ki is hagyhatják. Nem a legjobb ötlet viccből szellemeket idézni...
2013. szept. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

ugyanezt mondtam nekik szerintem ez nem játék de nekik csak szórakozás...nem értem hogy lehetnek ilyen idióták!

igen itt halt meg egy idős úr.van macskám de csak néha szokott úgy nézni egy pontot..igazából szerintem baromság ez a szellem dolog de nem tudom...

2013. szept. 12. 15:49
 9/32 anonim ***** válasza:
az, hogy úgy érzed éjszaka figyelnek szerintem tök normális (nekem is ez szokott lenni ha pl horrorfilmet nézek). a tárgyak meg akár a huzattól is eldőlhetnek. nem kell mindent egyből a szellemekre fogni.
2013. szept. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Már nincs semmi furcsa dolog:)

Megnyugtat hogy más is érez így:D

2013. szept. 21. 13:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!