Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valaki nem hisz az ezotériá...

Habeg kérdése:

Ha valaki nem hisz az ezotériában miért kell szinte kötelezően minden ember kérdéseihez hitetlen, lenéző, udvariatlan választ adni?

Figyelt kérdés
Ez igazából tényleg nagyon érdekelne. Szerintem, ha valaki valamivel nem ért egyet mondja el a véleményét, de udvariasan, normálisan. Nem vagyunk állatok, hogy ennyire lealacsonyodjunk és ismeretlen emberek életét, személyiségét bíráljuk. Ha van véleménye valakinek persze mondja el, de azt szépen. Nem kötekedésként írom, csupán feltűnt, hogy egyes személyek szinte szánalmasként kezelik a kérdezőket.

2013. okt. 10. 18:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Azért van ez, mert 10 válaszolóból 9 trollkodik, onnan lehet tudni ki a hívő vagy ki ad hasznos választ aki le van pontozva . Ezen kívül szerintem vannak normális szkeptikusok is szóval ne általánosíts :-)
2013. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

A válaszok általában a kérdező színvonalán vannak megfogalmazva. Vannak valóban, akik csak "trollkodnak", de akik a kérdésnek megfelelően válaszolnak, azok általában tényleg le vannak pontozva. Azoknak magas a pontszámuk, akik igyekeznek a "nép" és a kérdező szája íze szerint válaszolni. (általában) Ennek ellenére, valóban vannak kivételek. Aki mindig őszintén válaszol, annak nem lehet magas a pontszáma! A "szörnyű" igazság tetszik legkevésbé az embereknek. A "trolloknak", meg a "simulékonyaknak" lehet hogy ez a tizenhetedik regisztrációja, így magas a pontszámuk. Majd, ha lepontozzák őket, regiznek újra.


Én egyébként az ezotériában hiszek, ahol nagyon nehéz határvonalat húzni, hogy mi a hókusz-pókusz és mi az, ami tényleg ezotéria.

2013. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Péld 26,5
2013. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A hülye válasz a válaszadót minősíti.Ők nagyon okosnak érzik magukat.De illik rájuk a mondás:ha csendben maradtál volna, okosabb lettél volna.
2013. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%

Az orvosnak mi a kötelessége? Szerintem a gyógyítás.

Hinni egy vallás dogmáiban vagy az ezotériában, az egy betegség -Stockholm-szindróma. Az ebben szenvedő betegeknek is szükségük van orvosra, és ki megfelelőbb orvos egy szkeptikusnál?

2013. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nos én szkeptikusnak tartom magam.De azért érdekelnek az ezoterikus kérdések ha bár nemis hiszek a kérdésben megpróbálok segíteni, a kérdezőnek mert tiszteletben tartom mások vallását, feltéve ha a kérdés nem trollkodás.
2013. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a kedvenc témám. Annyi hülyeséget lehet írni, de főként olvasni. Nem is beszélve a kérdésekről. Viccesek.
2013. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is feldobják a napomat. Pláne mikor érkezik egy ilyen:

Igaz, hogy Béla őrangyal stb.

2013. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az ezoterikát, ezotériát nem szabad összekeverni a vallással. Semmi köze hozzá, még akkor sem ha lehetnek közös pontjai. A természetgyógyászatnak milyen köze lehet a valláshoz? Talán annyi, hogy a távol keleti papok akupunktúrával kezeltek esetleg? Ha a pap lovagol, attól még a galopp nem vallás!
2013. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én leírom a válaszomat, de idáig, még sosem kötekedtem. Ellenben, én itt kaptam már hideget, de nem lep meg. Ezotériások is, viselkednek így, szkeptikusokkal, mert egyszerűen, nem tűrik el, hogy mi is itt vagyunk. Vajon miért? Mert mi, nem elégszünk meg a hittel, hanem a tényt fogadjuk el.

Egy félreértést oszlatok szét: nekem nem a hittel van a baj Jó dolog hinni, de ami itt működik, az már más: te is higgyél nekem, illetve jósolok neked, mert ez és ez történhet (ezek üres szavak).

Az emberek tudatos, vagy tudattalan megtévesztése az, ami itt folyik. Egy pár, vérezós, ezért is küld el engem a ..., de nem érdekel.

2013. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!