Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Két ember miért akar szerelmi...

Két ember miért akar szerelmi kötést közös megegyezéssel?

Figyelt kérdés

A másik fél szabad akarata ellen nem szabad,oké.Viszont ha a másik is benne van,akkor az egész dolog nem felesleges?

Ilyen erővel bízzanak a kapcsolatukban mágia nélkül.Nem?


2013. ápr. 9. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

amiről te beszélsz az a házassági ceremónia amikor a pap kimondja istennek ajánlva a két lelket h Ő előtte örökké egymáséi lesznek

ez biztos nem fekete mágia!

hiszen mindkét fél önként, szabad akaratából kijelenti tanúk előtt h a másikkal egy köteléket kíván alkotni, és a pap összeköti őket

aki ilyen fekete mágiás dolgokon töri a kis fejét, elsőnek ezt kéne figyelembe venni e

2013. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én értem mit kérdezel. de egyébként sem tartom szerencsésnek az ilyen dolgokat. szerintem a mi egónknál sokkal feljebbvaló az, hogy kivel van dolgunk és mennyi. szerintem önös érdekből és logikus elképzelésből óriási hiba ilyet csinálni. gátoljuk magunkat a fejlődésben, akár a másikat is, és önző dolog.


sztem minden kapcsolatra addig van szükség és addig tart, míg meg nem tapasztaljuk, tanuljuk belőle amit kell. és lehet, hogy ezt megtesszük 2 év alatt. akkor a kapcsolatnak végeszakad, továbbállunk, mert kiegyenlítettük az esetleges karmikus adósságot.

és ha ilyen bugyuta szerelmi kötésekkel magunkhoz kötünk valakit, lényegében 50 évig egy helyben tipródunk, akkor is, ha nem úgy kéne lennie.

2013. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
vannak akik jó barátok jól megértik egymást de nem szerelmesek egymásba. Ekkor jó a mágia.
2013. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges is lehet akár, de szép dolog, s mint ilyen erősíti a kapcsolatot :)Ugyanúgy, ahogy mondjuk egy meghódított nőnek felesleges virágot vinni, de mégis viszel, mert örülni fog neki :)
2013. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Buta emberek lehetnek.
2013. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért, legalábbis én nem szeretnék senkivel sem összekötve lenni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__2..

2013. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert buták, ráadásul nem bíznak egymásban. Gyász.
2013. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyengébbek kedvéért: a házasságkötés az ilyen szerelmi kötés, még a katolikus templomban is ezt csinálják. Stólával átkötik, gyűrűt húznak, Isten megáldja stb...


Egy szerelmi kötés is a két lélek közelebb fonásából áll, ez egy kifejezése annak, hogy valaki "elkötelezte" magát.


Nincs ebben semmi halál, semmi gusztustalan, ez a világ legtermészetesebb dolga. Nem is működik olyanoknál, akik nem gondolják komolyan, vagy nem hisznek benne.


Gyakorlatilag ez egy beavató rítus, ami által a társadalom előtt is összekötött párt késznek nyilvánítják a családalapításra, és mindenkinek logikus, hogy a kapcsolatukba immáron szentségtelen dolog belekavarni.


Nem értem ezt az értetlenséget.

2013. ápr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!