Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit szolsz Oszter Tamás...

Mit szolsz Oszter Tamás pálmaleveles tőrténetéhez? Igaz lehet?

Figyelt kérdés

Döbbenten olvastam a sorokat ...


részletek: "Nagy szenzációt keltett a közelmúltban Oszter Tamás auraszakértő, aki jó néhány interjúban mondta el, hogyan bukkant rá Indiában saját ősi pálmalevelére. A bejelentést viharos reakciók követték: sokan kétségbe vonták az állítás hitelességét. A legalaposabban Kövesi Péter természetgyógyász vizsgálta meg a kérdést, és gyűjtötte össze az ellenérveket."


"E különös könyvtárak őrei ugyanis rejtőzködő emberek: sohasem reklámozzák magukat, sajátos jelek nyomán találhatjuk meg csak őket"


"a „könyvtárosok" is szent emberek, akik az ujjlenyomatok egyfajta „kódolt" rendszere alapján keresgélnek a kötegekben. Sokszor órák telnek el, míg a keresett levél előkerül. Utána furcsa, éneklő hangon „beazonosítanak": tudni fogják keresztnevedet, szüleid nevét, azt, hogy mikor születtél és hol."


" tudom, hogy még ötven évig az lesz a hivatásom, hogy az ősi pálmalevelek titkáról beszéljek a nyugati világban. De természetesen nemcsak ezek az adatok szerepeltek a 48x6 cm-es, 1 mm-es betűkkel teleírt pálmalevélen: szinte mindent megtudtam múltam, jelenem és jövőm összefüggéseiről - a hídról, amelyen járok. Tisztázódott még valami. Vannak emberek, akiknek több pálmalevelük is van a különböző szentélyekben;"


Éneklő hangon azonosítják be a pálmalevél gazdáját? Van akinek több pálmalevele is van? Esetleg minden ugyanaz van vagy más?


2013. okt. 24. 12:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jah és a pálmalevelemben az is bene volt hogy így nyelftani sabájokat nem ismervén, fogok értelmes hasznos kérdéseket felteni forumokba. És ez totál bejött, mer sztem nem is érdekel a magyaróra. Szal a pálmalevél igaz. Na, erre varjatok gombot !
2013. okt. 27. 21:20
 12/12 cooljet válasza:
a 8-as válaszolónak van igaza, nem kerülne pénzbe, ha igaz lenne. Egyébként csak annyit mondok, hogy ha elhiszed nagyon amit mondanak, vagy egy pálmalevélben amit olvastál, akkor az leszel és azt cselekszed ezen gondolkozz el!
2013. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!