Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit szolsz Oszter Tamás...

Mit szolsz Oszter Tamás pálmaleveles tőrténetéhez? Igaz lehet?

Figyelt kérdés

Döbbenten olvastam a sorokat ...


részletek: "Nagy szenzációt keltett a közelmúltban Oszter Tamás auraszakértő, aki jó néhány interjúban mondta el, hogyan bukkant rá Indiában saját ősi pálmalevelére. A bejelentést viharos reakciók követték: sokan kétségbe vonták az állítás hitelességét. A legalaposabban Kövesi Péter természetgyógyász vizsgálta meg a kérdést, és gyűjtötte össze az ellenérveket."


"E különös könyvtárak őrei ugyanis rejtőzködő emberek: sohasem reklámozzák magukat, sajátos jelek nyomán találhatjuk meg csak őket"


"a „könyvtárosok" is szent emberek, akik az ujjlenyomatok egyfajta „kódolt" rendszere alapján keresgélnek a kötegekben. Sokszor órák telnek el, míg a keresett levél előkerül. Utána furcsa, éneklő hangon „beazonosítanak": tudni fogják keresztnevedet, szüleid nevét, azt, hogy mikor születtél és hol."


" tudom, hogy még ötven évig az lesz a hivatásom, hogy az ősi pálmalevelek titkáról beszéljek a nyugati világban. De természetesen nemcsak ezek az adatok szerepeltek a 48x6 cm-es, 1 mm-es betűkkel teleírt pálmalevélen: szinte mindent megtudtam múltam, jelenem és jövőm összefüggéseiről - a hídról, amelyen járok. Tisztázódott még valami. Vannak emberek, akiknek több pálmalevelük is van a különböző szentélyekben;"


Éneklő hangon azonosítják be a pálmalevél gazdáját? Van akinek több pálmalevele is van? Esetleg minden ugyanaz van vagy más?


2013. okt. 24. 12:16
1 2
 1/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Én gyártok neked olyan pálmalevelet, amilyet csak szeretnél. Rá is írok bármit.

Ja, és 45 ezer helyett féláron. Mondjam a számlaszámomat?

2013. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én most nem a te pálmaleveledre vagyok kíváncsi kösz :/ Neked nincs bírtokodba a Akasha Krónikája
2013. okt. 24. 12:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű marketing reklám semmi több...

annyi pénzért, amiért ez a nevenincs társaság kínálja a pálmaleveleit, gondolom már nincs nagy kereslet utána...

fel kell kicsit dobni a hétköznapi emberek számára is a témát.

2013. okt. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Shai-Hulud ***** válasza:
2013. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pont most írtam a piroskás, harmadik szemes kérdéshez, h tuti ez a kérdező rakta ki mind a kettő kérdést...nyilván már nem a melyik faj volt ez...típusú kérdések izgatják,most a pálmalevelek kerülnek terítékre egy darabig:)
2013. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták, hogy még nagyon sokáig !... egész életemben és az elkövetkezendőkbe is ezotérikus fórumokon fogok értelmes kérdéseket feltenni.


eddig beigazolódott betűről betűre. Erre mit lépsz ?

2013. okt. 24. 12:54
 7/12 Shai-Hulud ***** válasza:

"...szkeptikuskám" - ez lemaradt az "erre mit lépsz" kérdésed végéről.

Romlik a stílusod! Ne hagyd el magad, tessék szép pontosan fogalmazni!

2013. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Neked nincs bírtokodba a Akasha Krónikája"


Kétlem, hogy a te birtokodban lenne és azt is hogy bele tudnál nézni, ez nem így megy :-)

2013. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy itt üzletet csinálnak ebből (abba nem akarok belefolyni, hogy amúgy léteznek-e ezek a pálmalevelek, vagy sem). Jelentkeztem már én is, de hamar meggondoltam magam, azért csak hívogattak néhányszor, gondolom az üzletkötők (nyilván ők másképp hívják). Ha üzletkötő van, akkor az üzlet. Ha irodákat nyitnak több városban, az is üzlet. Ha van pénzük most már a kereskedelmi csatornákon is hirdetni, akkor biztosan van profitjuk, nem is kevés, ha van erre pénzük, tehát üzlet.

Írtam, hogy hamar meggondoltam magamat. Ez azért volt, mert elolvastam az erről szóló fórumokat. Írtak ezekbe a fórumokba olyanok, akik befizették a pénzt és felolvasták nekik azt, amit a pálmalevelek írtak. Elég kiábrándítóak voltak, a felolvasott szöveg felületes volt és rövid, semmi érdemi információt nem tartalmazott az ember múltjáról. Az ilyen fórumokban egyes találgatók szerint minden olyan adatot, amit elmondanak, össze lehet szedni az internetről és egyéb olyan adatbázisokból, amelyekhez a buliban benne lévő embereknek hozzáférésük van, a többi pedig már csak színjáték. Soha nem fizetnék ezért. Ha igaz lenne, hogy milliónyi pálmalevélre feljegyezték különböző emberek életét, jövőjét, akkor azt biztosan nem az anyagi haszon reményében tették volna.

2013. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vazzeg, elmegyek újságírónak. Csak bele kell írni a szavakat, hogy "szenzációt keltett", meg "viharos reakciók", és az emberek "döbbenten olvassák".


Így is döbbenten olvastad volna? :

"Oszter Tamás, szakmáját tekintve ezoterikus, elmondta, hogy potom 45.000.- Ft-ért hogy kerestette meg a pálmalevelét."

2013. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!