Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tapasztalt-e már valaki reiki...

Ragazzo kérdése:

Tapasztalt-e már valaki reiki I. -II. III. szintű behangolás után átmenetileg testi panaszokat? Járhat-e rossz közérzettel vagy ilyesmivel?

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen 1-2-3 szintű behangolásra gondolsz, de nálam egy reiki-vel foglalkozó ismerős próbálkozott. Egy nagyobb fémszerű lavorba kellett beállnom, majd ő megkongatta valamivel.. Éreztem hogy végig ment a testemen, utána szó szerint szédültem és hányingerem lett. Nem tudom, hogy ez a kongatás miatt volt mert előtte és azóta sem volt ilyen a közérzetem.
2013. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nálam ugyanez van, de a régi magyar filmeknél, tegnap írtam ki egy kérdést ez irányban... itt az oldalon.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__50..

2013. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még csak 2-es szintűt éltem át. Rettenetes volt, Justin Bieber-rel énekeltam, és SP volt a háttértáncos. Azt hittem álom, de kiderült hogy ez a riki rokó izé volt. Rettenetes.
2013. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szecsői Tibor ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy a zongorabehangolás járhat rossz közérzettel. Ha rácsukódik a fedele a kezedre közben, pl.
2013. nov. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jók a humoros hozzászólások is. :-) Komolyan.
2013. nov. 19. 08:04
 6/9 Információ Kapitány ***** válasza:
41%
IV-es szintű behangolásnál a csakra rezgéseim interferáltak az aurámmal, ebből és az indigó mivoltomból egyenesen következik, hogy lényem kivetülése erre a síkra kifejezetten felületes. Ez a bevonzó rezgéseim gyengülése mellett az agykontroll-béli képességeim csökkenésével is jár. Próbáltam, mindent, de úgy látszik menthetetlenül bele ragadtam egy olyan dimenzió hurokba, mely a chemtrail vegyszereink hatására szingularitássá töppedt, és olyan foltot hagy melyet a hagyományos mosóporok, már képtelenek eltávolítani. Próbálkoztam holisztikával, és reikivel, illetve azzal az izével, amikor kiinekciózzák a testnedveim felhigítják legalább milliószorosára vízzel (!) majd eladják nekem az így készült levet rendkívül drágán. Nem jött be. Most széntablettával próbálkozom.
2013. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen! Ilyenkor feltétlenül terápiázni kéne.


A RAI elmehet a pcsába!!!! hogy erre nem hívja fel a figyelmet.

2013. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


beavatás után mindig terápiázni kell/kéne!

2013. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy komoly válasz is:

A reiki behangolás komoly hatással van a tested energia rendszerére, emelkedik a rezgésed és ez járhat bizonyos esetekben fizikai tisztulási tünetekkel, melyet te rossz közérzetnek érezhetsz. Ha ez történik reikizd magad sokat, próbálj könnyen étkezni, igyál sok tiszta vizet és hamarosan jobban leszel. Ez teljesen normális, noha nem mindenkinél fordul elő.

2013. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!