Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akkor az egyház lenne a...

Akkor az egyház lenne a rossz? A sátán pedig a jó, ő lenne a mi teremtő istenünk? Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Hogy az itt leirttak alapján,az egyházról,és olyanról hogy az angyalok gonoszak,a démonok meg forditva tehát jók?

Mert leirttak alapjan eleg hihettő sztorik vannak,de megitelni hogy valósak-e azt nem tudom.


Amugy ateista vagyok.De vallásosnak neveltek,csakhogy sok dologban nem értek egyett Istennel,és az egyházzal kapcsolatba.


Én úgy gondolom hogy Isten az maga a GONDOLKOZÁSMÓD.

Ezt úgy értem hogy a jó a rosszal,örökkös mozgása,és a tudás,fejlődés a mostani élett alkalmazásához.Univerzummal együttműködés,gondolataink,és kéréseink vele kapcsolatba.


2013. aug. 17. 18:21
1 2
 1/12 The Lizah Reloading ***** válasza:
100%

Sátán a teremtő és aki szeretetet sugárzik a lelkek felé és azt várja el, hogy szeressük és segítsük egymást. Isten pedig a sötétségben áskálódik a lelkünk ellen.


A démonok segíytenek az angyalok meg megszállnak minket. Teljesen hihető amúgy :D

2013. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak nevek. Teljesen mindegy hogyan hívod, a jó jó a roszz pedig rossz marad.
2013. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]


bár lehet hogy hülyesség,de azért érdekes.

2013. aug. 17. 21:16
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Wáááááá...! Még linkelj hülyeségeket, mééééééég...! Aaaaaaahhhh....!
2013. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! ez a kérdés pont olyan mintha én írtam volna, hasonló dolgokon agyalok én is, és sokat olvasok, ha akarsz beszélgethetünk priviben egy két dolgot tudok erről mesélni ha érdekel!
2013. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha kb 10-14 eves vagy, akkor a kerdes rendben van. Ellenkezo esetben, mar ra kellett volna jonnod, hogy a jo es a rossz szubjektiv.
2013. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Isten és az angyalok között sok különbség van.


Az hogy a katolikusok istenképe hamis, még nem jelenti azt hogy egy angyalból istent kell faragni...

2013. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindkettő "rossz": a "Sátán" is. meg az egyház is.


Mindkettőt a háttérhatalom alkotta meg, hogy ezzel is megossza az embereket.


Az "Ős-Sátán" egyértelműen az "Isten-Anya".

2013. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az "Enkihez" kötődő "sátánizmus" egyértelműen ostobaság (a náci ezotériák újjászületése van mögötte valójában).
2013. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze Sátán a megváltód. Bár, nekem a megváltást az szokta jelenti, mikor ráülök a WC-re ürítek egy nagy kolbászt, aztán nyúlnék a toalettpapírért és ÚRÍSTEN NINCS OTT A WC PAPÍR TARTÓN EGY GURIGÁNYI SEM. És végül észbekapok h még a művelet előtt reflexszerűen a lábam mellé le szoktam tenni a tekercs WC papírt és belémhasít a felismerés...áhhh az a legnagyobb megváltás
2013. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!