Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A jó mágusok erősebbek mint a...

A jó mágusok erősebbek mint a rossz mágusok? A jót és rosszat nem a mágiatudásukra értem!

Figyelt kérdés
Szeretnék mágus lenni, már minden meg is van hozzá, csak azt nem tudom, hogy jó, vagy rossz mágus legyek. Úgy gondolom, hogy azt választom, amelyiknek erősebb a mágiaereje, mert én egy nagyon erős mágus akarok lenni. Valamint a legerősebb varázslatra is szert akarok tenni.
2013. júl. 24. 11:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"Szeretnék mágus lenni, már minden meg is van hozzá"


Cilinder és köpeny ? Nem ettől leszel mágus és a mágia sem abból áll, hogy tűzlabdák meg nyuszi a kalapból ... Jó és rossz sem létezik csak egyéni nézőpontok .


OM

2013. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én a legerősebb mágiatudomány birtokosává szeretnék váni, és úgy érzem meg van bennem az, hogy erős mágus legyek. És a rossz embereket szeretném majd megleckéztetni, esetleg még azokat is akik csúnyán néznek rám :)
2013. júl. 24. 11:27
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt szeretném, hogy az emberek kövessenek majd engem, hogy a leggonoszabb emberek sírva könyörögjenek a lábamnál és amennyire csak lehet bocsássák meg minden bűnüket. Azt akarom, hogy a világegyetemben lévő gonosz erőket elpusztítsam, valamint sehol se éhezzenek, és majd szeretnék mihamarabb elmenni egy olyan vetélkedőbe, ahol a kezdő fiatal mágusok mérik össze a tudásukat, de nem bűvészmutatványokra gondolok, hanem sokkal komplikáltabb dolgokra. És igen, szeretnék megtanulni tűzgolyókat hajigálni is.
2013. júl. 24. 11:32
 4/18 schocko ***** válasza:
Legyen a neved Troll-mágus, legyél mindkettő, mert akkor nehezebben ismernek ki, és tovább maradsz legyőzetlen...
2013. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"Szeretnék mágus lenni, már minden meg is van hozzá"

az észt szerintem nem vetted számításba.

2013. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Levelet kaptál Roxfortból?
2013. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az univerzum nevében mondom, hogy nagyon, de nagyon remélem, hogy ez egy kamu kérdés.


Ugyanis ha ezt tényleg komolyan gondolod, akkor te egy személyben messze túlteszel az éhezésen, a bűnözőkön, a "gonosz erőkön", meg mindenen, amit felsoroltál, együttvéve.

Potenciális veszélyforrás vagy a normális emberekre nézve.

2013. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez az internetes oldalt azért készítették, hogy az emberek a gyakori, illetve nem is annyira gyakori kérdéseit feltegye. Ha nem létezne mágia (tudom ezt egyikőtök sem mondta), akkor miért csinálták volna meg ezt a mágia és okkultizmus kategóriát? Szeretnék mágus lenni, ez most mért olyan nagy baj? Elmondom, hogy nem veszélyeztetnék senkit sem.
2013. júl. 24. 13:09
 9/18 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel a kisgyerekek is lehetnének elmebeteg őrültek arra hivatkozva hogy már elég nagyok hogy megértsék a dolgokat és hülyék mert hisznek a télapóban meg a húsvéti nyusziban. Én úgy érzem hogy képes lennék megtanulni mindenféle mágiát és varázslatot, és szeretnék is varázsolni. És jót szeretnék tenni az emberiséggel és az erőmet jóra fordítani, csak kérdeztem, hogy melyik oldal varázslatai erősebbe, a rossz vagy a jó oldalé.
2013. júl. 24. 13:13
 10/18 anonim ***** válasza:

A jó mágusok healernek jók és kevésbé fogy a manájuk, a rossz mágusoknak viszont nagyobb a dps-ük, de sok potit kell magukkal vinniük, mert hamar fogy a manájuk.


Döntsd el melyik akarsz lenni!

2013. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!