Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Melyik a legjobb vagy legbizto...

Melyik a legjobb vagy legbiztosabb (már ha ilyet lehet mondani) módja, hogy kapcsolatba tudjak lépni egy szellemmel?

Figyelt kérdés

Egy rövid sztori (nem muszáj végigolvasni): több mint egy éve egy kedves ismerősöm csak úgy felszívódott. Előtte pár héttel folyton depis volt, mondta, hogy ő szeretne új életet kezdeni mert sok körülötte a rossz ember meg csak rossz dolgok történnek vele és már unja. Csak úgy lelépett. A családja nem kerestette mert ők elvileg tudták hol van, de nem voltak hajlandóak nekem elárulni. Hagytam a dolgot, azt hittem, majd jelentkezik. Másfél hónapja az újságban láttam a gyászjelentéseket és ott írtak egy ilyen kis köszönőt azoknak akik ott voltak a temetésen meg kis vers volt meg a szokásos. Szóval engem nem hagy nyugodni, hogy mi történt vele. A családja nem mond semmit. Mintha nagyon titkolnák. Kerülik az embereket, főleg engem, még a temetésre sem hívtak el.


Én csak szeretném megtudni, hogy mi történt vele és szeretnék elbúcsúzni.

Jósnőhöz nem tudok meg nem is szeretnék menni (nincs a közelben, drága, félek tőlük).

Van valami úgymond biztonságos mégis majdnem 100%os módszer hogy tudjak vele beszélni?

Köszönöm!


2013. nov. 21. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:

sok módja van, pl ha vkinek médiumi tulajdonsága van, ismeri a transzállapotot, vagy a mágiának is van egy olyan ága, ami halottidézéssel foglalkozik, de az egyike a legsötétebb fekete mágiáknak.

necromantica ...

2013. nov. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na erre a kérdésre én is odafigyelek,mert hasonló problémám van
2013. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben én azt javaslom:-)...ne tégy aktív lépéseket a kapcsolatteremtés felé.A halottidézést meg felejtsd el.

Ha ő valóban tudtodra akarja hozni a történteket,meg fogja tenni.

Akár álmok vagy szimbolikus üzenete formájában.Figyeld a jeleket!!

2013. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szecsői Tibor ***** válasza:

Ja, a jelek jók, bármit bele lehet magyarázni!

Egyébként ha a családja nem mond semmit, akkor pl. lehet, hogy nem akarják, hogy bárki tudja, mert szégyellik, mert az ő dolguk, mert ez volt az illető kérése, bármi, és neked meg tiszteletben kellene ezt tartanod, nem? Nem egyből az ezobioöko-marhaságokhoz fordulni.


Amúgy, ezt már egyszer kérdeztem, a nekromantika az, ami a nekrofíliát előzi meg?

2013. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj ki a temetőbe, és keress frissen hantolt sírokat. Addig menj, míg olyat találsz, amire az van írva, hogy élt ettől eddig. No, ott nézd meg a második számsort. Azt fogod látni, hogy 2013. Mond ez neked valamit?
2013. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!