Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtok mondani pesten olyan...

Tudtok mondani pesten olyan helyet ami jó lenne első randi helyszínnek? Gondolok itt teázóra, esetleg sütizni? Melyik teaház a legjobb?

Figyelt kérdés
első randi, netes ism, 22 a csaj.

2013. okt. 12. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik városban? :)
2013. okt. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látom már, BP, nagyon reggel van még :D
2013. okt. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Zöld teknős barlangja


Ez a 7. kerületben van

Nagyon hangulatos hely, több szintes és vannak benne elszeparàlt részek is.


Több 100 teàból lehet vàlasztani és az àra sem vészes. Keress rà neten

2013. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zöld teknős barlangja, no ezt megjegyzem :)


Mi a Big Benbe szoktunk menni, közel a Váci utcához, picurka hely, de hangulatos, nagy teaválasztékkal.

2013. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

zöld teknös tényleg viszi a pálmát a stilusával,de a többivel kevésbé vagyok megeléedve... itam ott olyan teát aminem vizize volt annyira kevés füvet tettek bele,meg a kiszolgálo srácok se illenek oda,kicsit olyan flegma,minden mindegy tipusuak.


bármelyik másikat tudom ajánlani, vörös oroszlán, de uj kedvencem a potala teapalota ott valami isteni a fehér forrocsoki(RUBO) a kávék is,de igazábol minden!

azota én csak oda járok.kedves a kiszolgálás, mindig mosolyognak,ott is van szeparé is,de fel lehet menni ilyen párnás elfekvös helyre mi oda szoktunk.árban szerintem nagyjábol ugyanezek az árak vannak mindenhol.

2013. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!