Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Pszichiátriai betegség egyenlő...

Pszichiátriai betegség egyenlő a démoni megszállással?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
NEM, mert amit pszichiátriai betegségeknek nevezünk az nagyon széles, tág fogalom, azaz sok tartozik közé....ezek között van, ami démoni megszállás és még több ami nem.
2013. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
NEM. De olyan nincs, hogy démoni megszállás. Amikor még nem ismerték az epilepsziát, akkor hitték, hogy a beteget démon szállta meg.
2013. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Az epilepszia és a skizofrénia lehet démoni megszállás jele, eluralkodik az agyadon és ilyen pszichés gondokat vált ki.

Simán lehet, hogy negatív entitások okozzák ezeket a betegségeket.

A gyógyszerek semlegesítik valamennyire a a démon okozta károkat.

De persze ez csak állítás, kevés az esély arra, hogy démon okozza a betegségeket.

2013. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A démonok nem másznak bele a testedbe, csak befolyást gyakorolnak az agyra, így megváltoztatják a receptorokat, idegeket és ilyen betegséget idéznek elő, ami persze enyhíthető, mert betegség nem megszállás( nem bújik a testedbe a kisördög csak megbetegíti az agyad.) =)
2013. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nem
2013. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, így van. pl: depresszió, és a ma divatos szóval mondott "pánikbetegsé" is az. A súlyosabb esetek(pl. skizofrenia meg végkép.
2013. nov. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2 Jól hitték.
2013. nov. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én bipoláris depresszióval küzdök már 4 éve, 4 éve diagnosztizálták és szedek gyógyszereket is, de nem segítenek csak ideig-óriáig.

Már megint nagyon mélyen vagyok, gyógyszerek mellett is.

És már nem tudok mire gondolni, csak erre...nagyon elegem van már ebből az egészből és magamból is.

Nem tudom, mit tegyek.

2013. nov. 23. 10:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Imádkozz és járj templomba a gyógyszerek mellett.
2013. nov. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Az orromat se látom ettől a sötétségtől ami itt uralkodik,tehát vakon gépelek:A pszichés betegségek NEM (fékövér,aláhúzott betűtípussal:NEM) démoni,szellemek általi,vagy fogam tudja milyen kitalált lény általi dolgok.Ezek mind részben genetikai,és biológiai ,másrészt pedig környezeti hatásokra kialakuló betegségek.


A biológiai problémákra szedhetsz gyógyszert,mert használ,de emellett a szervezeted többi biológiai igényét is ki kell elégíteni hogy minden jól működjön.Fontos a kiegyensúlyozott étrend,alvás,és testmozgás.

Másik oldala a dolognak a környezeti hatások.Írod hogy bipoláris zavarod van.Egy gyors guglizással én azt tudnám javasolni neked hogy 20 percet MINIMUM sportolj egy nap.Menj el kocogni,othonra szerezz be egy két súlyzót,vagy felülésezz,fekvőzz.Ez szépen felszabadítja az energiáidat,levezeti a feszültséget,és ráadásul még az izmoknak,izületeknek is jót tesz.Nem beszélve arról hogy a boldogságérzetet keltő hormonok közül sok testi mozgás esetén termelődik az agyban,így egy 600-700 m futás után már jobban is érzed magad.

Illetve keress szabadidős tevékenységet.Olyan dolog kell amitől az önértékelésed javulhat,de a lényeg hogy utána más szemmel lásd a dolgokat.Valami amitől felvidulsz.


És el ne hidd ezeket a démonos hülyeségeket.Kinőttünk már a középkorból.Különben is,a vallásos maszlagtól szerintem csak több lelki bajod lesz mint gyógyulásod.

Ha csak a tanácsaim felét megcsinálod egy két héten keresztül,szerintem belátható lesz a változás.

2013. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!