Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért volt ez és álom volt e...

Miért volt ez és álom volt e egyáltalán?

Figyelt kérdés
Felkeltem hajnalban,sötét volt,csak néhány árnyékot láttam a falon.Aztán hallottam hangokat,főleg a napelemes virágom kattogását,miközben az csak nappal működik.Nagyon rám tört a félelem,és nem is nagyon tudom így visszagondolva,hogy megtörtént e vagy álom volt.És amúgy ez hetente többször is előfordul,már kezdek gyanakodni arra,hogy bajom van..Paranoia,skizofrénia,vagy mi lehet ez? Ha továbbra is ilyen bizarr dolgok történnek (főleg este,hajnalban) érdemes lenne foglalkozni vele,és megpróbálni megszüntetni?

2013. szept. 18. 17:45
 1/5 niggamaci ***** válasza:

sajnos csak arra tudok valaszolni hogy ez nem alom volt :/

arra lennk kivancsi hogy ha mashol alszol (pl mamadeknal) akkor is felkelsz ilyenekre? vagy akkor nem tortenik semmi?

csak ezert kerdezem hatha tudnek tobbet segiteni :)

2013. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy skizofrén, ne aggódj. De ha érdekel vagy zavar akkor érdemes utánajárni. Nekem az asztrálutazás egy fajtájának tűnik.
2013. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyakran álmodok mostanában rosszakat.Van,hogy ezek után riadok fel és utána jönnek ezek a furcsaságok..Ha elfajulna akkor minden bizonnyal tennék ellene,de most még nem igazán látom szükségesnek.Köszönöm a válaszokat,ha valakinek van hasonló tapasztalata szívesen hallgatom.
2013. szept. 19. 21:04
 4/5 anonim válasza:
És a kérdezőt nem látták többé
2017. júl. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elraboltak a napelemes virágok. Sad story
2017. aug. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!