Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kislány szelleme jelenik meg...

Kislány szelleme jelenik meg egy ohio-i iskolában? Mi lehet a magyarázat?

Figyelt kérdés
Kislány szelleme jelenik meg egy ohio-i iskolában ? [link]
2013. nov. 27. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Magyarázat? Milyen magyarázat. Az a magyarázat, h egy kislány szelleme jelenik meg. Ha amúgyse hiszel az ilyenekben, akkor fölösleges volt a kérdés. Ha nem hiszed ezt el, akkor neked semmi nem magyarázat.

Az eredeti magyarázat meg az, hogy el tudta kapni a kamera a kislányt, amikor a szelleme olyan sűrűre öszetömörült, h láthatóvá vált. Ennyi.

No persze én nem szoktam az ilyen szedett vetett híreknek figyelmet adni, mert abszolút megbízhatatlanok. Lehet, h csak kitaláció, photoshop, stb, szal lényegtelen.

Ha igazából tapasztalsz meg valamely módon egy szellemet, az már hitelesebb. A számodra!!!

2013. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdés egy hirdetés. Jelentettem az üzemeltetők felé.
2013. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Öngyilkos lett amikor Hoffman Rózsa bevezette hogy a diákoknak délután 4-ig bent kell lenniük az iskolában.
2013. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már megint Te vagy az, imposztor? Se vicces nem vagy, se hiteles nem vagy, akkor meg minek rontod itt az elektronokat? Ráadásul pont a paranormal.hu szennyoldallal...
2013. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!