Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » FEL/LE kapcsolódó villany?...

Huncutcicus kérdése:

FEL/LE kapcsolódó villany? Értelmes magyarázat?

Figyelt kérdés
Most nyáron a barátomnál vagyok amolyan nyaralás képen. R és a bátyja M a szobájukban voltak vmi számítógépes játékon játszottak. A Szüleik épp nyaralni voltak és a szobájukat kulcsra zárták. Én a konyhában ültem mikor az ajtójuk mögött fel majd le kapcsolódott a villany. Én mint a hülye futottam a srácokhoz. Nagyon meg ijedtem. Normális az ilyen? Kb 6 napja nem volt senki a szobában. A hülyeségtől kíméljetek!

2013. júl. 31. 23:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem normális! De ezt Te is tudod!
2013. aug. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez hogy függ össze? de megnyugtatlak nem vagyok az! Sőt se drogos sem alkoholista...
2013. aug. 1. 00:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja!
2013. aug. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 McEnroy ***** válasza:
biztos sokat pislogtál egyszerre.. csak nem vetted észre
2013. aug. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon huncut cicus vagy! Honnan veszed, hogy a villany fel-le kapcsolodott? Te mit észleltél?
2013. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha értelmes indokot akarsz, akkor alaból az elektronikus eszközök témakörbe írtad ki volna a kérdést...

Melleseg kérdezz meg egy villanyszerelőt, reggelig sorolná a lehetséges okokat.

2013. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen mondjuk nekem nem fel/le kapcsolodott hanem függölegesre kattant két kapcsoló egyszere és ilyen villámszerüen villogot a lámpa és serceget ezerel de csak vissza kellet löknöm a kapcsolott
2013. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 DarkLantern ***** válasza:
100%

A fel le kapcsolásnak mezei kóbor áram, túltöltés, érintkezési hiba, elkopott belső kapcsoló, régi vezetékek, kiégéshez közeli villanykörte, és még vagy ezer természet feletti mentes oka lehet.

Fontos lenne tudni hogy csak a villany (mint fény jelenség) villogott-e, vagy hallottad-e magát a kapcsolót kattani? Mikori építésű a ház, volt-e vezeték felújítás ha régi az épület? Milyen típusú a kapcsoló ?

2013. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A ház régi építésű. villanyvezeték "macerálása" nem történt az elmúlt hónapokban-években kattanást nem halottam. csak a fény jelenséget észleltem.
2013. aug. 3. 12:05
 10/11 DarkLantern ***** válasza:
100%
Akkor megvan a magyarázat. A vezeték el van öregedve, ez okozta a fény villódzását. Mivel a vezeték nem volt cserélve, így gondolom a kapcsoló sem. Nem volt semmi természetfeletti, pusztán a régi vezetékben volt egy kis kóbor áram.
2013. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!