Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi varászlat? Szeretnék...

Szerelmi varászlat? Szeretnék egy fiút bevonzani az életembe akivel szerelmesek leszünk egymásba. Létezik ilyen varázslat? Hogyan kell?

Figyelt kérdés

Szeretnék szerelmes lenni és viszontszeretve lenni. Nem egy konkrét illetőt akarok megbűvölni, hanem valakit bevonzani, akivel egymásba szerethetünk. Ez ugye nem feketemágia? Ezzel nem ártok senkinek és csak jó a fiúnak is, ugye?

Tudom, hogy előbb-utóbb magától is bekövetkezik majd, de én szeretném megsürgetni.:D

Bevált már vkinek valamilyen szertartás?:)


2010. júl. 1. 21:28
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Juteszembe: akik nem hizsnek a mágiában azok kíméljenek.:D Egyáltalán nem is értem minek járnak ide észt osztani.:P

Olyan válaszokra se vagyok kíváncsi, hogy járj el szórakóhelyekre, szakkörökre stv.... ilyet magamtól is ki tudok találni.:P

2010. júl. 1. 21:36
 2/24 anonim válasza:
0%
Neked meg mi bajod van? Mit is akarsz??? Napszúrást kaptál?
2010. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Csakért is olyanok válaszolnak...:D nem baj hál'istennek már lehet jelenteni a moderátonak. xD
2010. júl. 1. 21:50
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2010. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

állítólag lovas képet kell a falra tenni/Feng shui

ápoltnak, szépnek és karcsúnak kell lenni/női magazinok

én anno egyszerűen bedühödtem, hogy na most már nekem is kell pár, aztán hamar jött minden egyéb extra nélkül:)/talán vonzás törvénye

2010. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 BlackSword ***** válasza:
0%
Mennj el egy pszihológushoz, mert komoly önértékelési gondjaid vannak... Attól, hogy magadhoz kötsz valakit, nem fog szeretni, csak szenvedni, mert az akaratát befolyásolod... Ugye milyen jó, hogy ez az egész vonzás törvénye csak kamu/fake/kitaláció... mert ha nem, akkor helyből emberi jogokat sértenél...
2010. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

utolsó!

Te még azt sem vagy képes értelmezni amit a kérdésben leírtam, a vonzás törvényéről meg fogalmad sincs. Minek írsz ha nem tudsz olvasni és még csak a kifejezéseket sem ismered amiket használsz? :P

2010. júl. 2. 11:07
 8/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az utolsó válaszolonak igaza van!Ha így akarsz magadhoz kötni valakit,akkor elég nagy bűnt követsz el!ugye azt tudod?ugyanis beleszólsz az illető életébe,és ráadásul még szenvedni is fogsz!ezt hívják fekete mágiának!vagyis a szerelmi kötést!én nem játszanék ilyen erőkkel!de te tudod!

2010. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Olvassátok már el, h nem egy konkrét személyről van szó!
2010. júl. 2. 16:40
 10/24 BlackSword ***** válasza:

El van olvasva, és hidd el, hogy tudjuk miről beszélünk... Ráadásul ilyen hogy bevonzani valakit nem is lehet... De játszunk el a gondolattal, elvégre az még nem bűn... Ha bevonzanál valakit, aki mindegy hogy ki... Akkor több kérdés is felmerül:

1) Egymásba fogtok-e szeretni...

2) ő szeretni fog, de te őt nem... és még szét sem mehettek...

3) Te szeretni fogod, de ő nem... és még szét sem mehettek...


Négy eset, melyből csak egy végződik boldogsággal...


De más szabad akaratának bárminemű befolyásolása büntetendő cselekedet... Sorry

2010. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!