Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mirella jósnőről vélemények?...

Tímea Rubina Fernand kérdése:

Mirella jósnőről vélemények? A szerelemkötés érdekelne, hogy kinek sikerült?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Fel a fejjel, ennyire biztos nem vagy ronda!
2013. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tanulni kellene az iskolában. Már ha megy. Nem ostobaságokat kérdezni.
2013. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Az a qurva még térképnélkül haza sem talál. Üdv, J-ügynök
2013. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csaló, ne foglalkozz vele. A Szerelemkötést nem lehet erről a gyertyás-integetős oldalról megközelíteni. A szerelem az egyik legerősebb érzelem, amit az emberi asztráltest érezni képes, komoly mentális energiák mozgósítására van szükség ahhoz, hogy ilyen távolsági-szerelemébresztést légy képes előidézni. Ha komolyan érdekel a dolog, tudok segíteni neked, írj privátot.
2013. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még hogy jósnő! Hazugság, legutóbb még szardíniás dobozban láttam a teszkóban!
2013. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ibii válasza:
Kedves Tímea , ez a legnagyobb butaságok egyike, amit önmagaddal és másokkal szemben elkövethetsz. Ez ugyanis fekete mágia, amit ha alkalmaznak nagyon csúnyán visszahat mindazokra akik ebben résztvettek. De a lényeg: valószínűleg egy fél év múlva már szabadulni szeretnél....
2013. dec. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 gooldeneye válasza:

Szia Timi!

Csacsiság ilyen dolgokat csinálnod, vagy csináltatnod! Én már ezen túl vagyok, de soha az életbe még egyszer nem csinálnék ilyet, még ha fizetnének érte akkor sem, nem hogy még én fizessek érte!

2013. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem jósnő nélkül is sikerült.
2013. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 FCs ***** válasza:
100%

Vigyázz!

A mágia nem játék! Sem a fekete, sem a fehér.

Mindkettő esetében olyan kapukat nyitsz meg, amit később, hanem azonnal megbánsz.

Az okkult praktikákkal foglalkozók többsége valóban bír valamilyen "képességgel".

A baj akkor kezdődik, amikor már magához édesgetett valamelyik, és nem tudsz szabadulni.

Megkötözötté válsz. Akár tudod, akár nem.

Ez egyfajta rabiga. Arról nem is beszélve, hogy alaposan kiürítik pénztárcádat.

És még egy apróság:

Az okkultizmussal mélyen foglalkozók nem éppen a kegyes halál közepette távoztak ebből a világból, és nem is mindig önszántukból.

Tartsd távol magad tőlük.

Szeretettel.

2013. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de nem kellene az okkultisták ellen beszélni. Bár az tény hogy a szerelmi kötés feketének számít, hiszen más akarata ellen van. Szal a kérdezőnek annyit, hogy előbb utóbb úgy is megbánja.
2013. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!