Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az átkot hogyan vehetném le...

Az átkot hogyan vehetném le magamról? Úgy érzem van rajtam valami és tudom is, hogy kitől kaptam, de sajnos ezt a személy egyelőre el kell viselnem, mert elég kiszolgáltatott helyzetben vagyok és ő a munkaadóm.

Figyelt kérdés
Érzem, hogy el kellene jönnöm, de nem tehetem és kölcsönös az antipátia. Napról napra gyengébb vagyok, a hátam beszakad és iszonyatosan szédülök már vagy 2-3 hete. Még mielőtt megkapnám. Voltam orvosnál és minden rendben.Én hiszek a spirituális dolgokban és érzem, hogy átok van rajtam. Ettől szeretnék megszabadulni, de nem tudom hogyan?
2014. jan. 12. 00:48
1 2
 11/11 Viktor Tihanyi ***** válasza:

Ajánlanám figyelmedbe Villás Béla Átok,áldás müsorát.

Ami nekem kitűnik,hogy inkább te gyengited magad nap mint nap.Előre aggódsz a holnapért,hogy megint ott lesz.Együtt dolgoztok és megint megsért stb.Már reggel igy elveszited a napi energiáid felét!

Amellett lehet hogy ő is olyan aki szipolyoz,de akkor is rajtad áll a változás.Változz meg belül.Vizsgáld este tusolás út

n az ágyban,melyik aspektusa bánt és miért?!Az egót sok minden sértheti,természetes hogy nem türi az ember ha beszólnak,vagy megaláznak.De mi is az egó?A hamis én..tehát egy kényes helyzet ez.Amellett remek lelki gyakorlatok sokasága is segit,hogy jobb emberré váljál.Megbocsájtás,elfogadás.Mert általában az zavar a másikban is,ami bennem hiba számomra.Csak befelé nem nézünk.Magunkra követ nem dobunk.De a másikban a szálkát is észre vesszük.Kezd el elemezgetni,és a szükséges javitásokat tedd meg.Hiába is mennél más helyre dolgozni.Ott is meg lenne a helyi "xy" csak más néven.De még ha más országba is mennél,oda is jönne veled,mert magadban hordozod!Ezt tapasztalatból mondom.Voltak munkahelyi problémás embereim.Otthon egyik helyen a Zsolt,a másik helyen a Gyuszi.Kimentem külföldre és ugyan ilyen kaliberü gondokkal volt itt,csak most már a neve Joe meg Harry.Aztán rájöttem hogy én vagyok a gond,és a hozzáállásom.Belül old meg szépen.Az átkok létező és müködö dolgok,de azok komolyabb szinteken vannak bevetve.

2014. jan. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!