Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki elvégezte a spirituális...

Aki elvégezte a spirituális sátánista beavató rituálét annak jobb lett utána az élete?

Figyelt kérdés

Kedves Spirtuális Sátánisták!


Azok lenne a kérdésem, hogy ami után elvégeztétek a beavató szertartást jobb lett-e tőle az életetek? Megbántátok-e utána?

Már egy jó ideje szemezek ezzel a vallással, nekem eléggé szimpatikusnak tűnik ez a fajta élet élet stílus, de ugyan akkor van bennem egy kis kétely is...


- Nincs tele ilyen hülyeségekkel, hogy állatkínzás, szűzlányok megerőszakolása, feláldozás; a gyengébbek megalázása és hasonló elmebetegségek.

- Ugyan akkor emberközpontú is. Nem tanítja a fordítsd oda a másik orcádat elvet, ha nem igen is ha keményen bántak, megaláznak akkor állj bosszút nyugodtan, fekete mágiával vagy testileg.

- Annyit szexel amennyit csak akarsz. Nem kell a testi vágyak miatt bűntudatot érezni.

- Tetszik a meditációs program meg a mágia része is (függetlenül attól, hogy plagizáltak), volt belőle pár érdekes, néha-néha elég ijesztő élményem, de összegezve izgalmas volt. (Itt most eltekintek attól mennyire volt hallucináció vagy valóság)

- Érdekes egy mitológiája van ennek a vallásnak. Hogy a Sátán és a démonok a pogány, tantra, hinud istenek, de valójában ők földönkívüliek! :D Persze, (még) nem hiszek benne.

- A fórumon is segítő készek voltak, ha kérdésem volt.

- Nem áll szembe a természettudományos eredményekkel ez a fajta életszemlélet, nagyobb részt...


Amik miatt még is habozok felavatni magamat, a következők:

- Antiszemitizmussal nem értek egyet. Miért ne lehetne egy-két zsidó jó fej?

Persze a bankárokat, politikusokat meg a hasonló élősködőket el kell pusztítani.

- Mi van ha tényleg a Sátán a gonosz (ha létezik)?! (Bár ebben nem hiszek, ha csak a Bibliát veszem alapul és az édenkertet)

- Nem létezett soha Jézus?! Hát miért ne létezhetett volna, egy olyan személy akinek erős pszichés képességei voltak és képes volt azokra amiket leírtak? A legtöbb történész szerint élt valamikor.

- Meg hogy miért ne létezhetne valamiféle Isten, nem a Biblia félelmetes Istenén... Aki mondjuk létrehozta az ősrobbanást, elindította az evolúciót az abiogenezis segítségével.

- Most ha a JHVH beolvassza magába a lelkeket, akkor honnan jön a reinkarnáció?!

- Nem utálom a keresztényeket, úgy ahogy egy Sátánistának kéne... Nem szeretem amikor Jehova tanúi becsengetnek, meg oda jönnek ilyen-olyan szektások téríteni hozzám, de nem gyűlölöm őket. Meg van egy jó gyerekkori barátom is keresztény, nem a vasárnapi templomba járó vagy ilyesmi, de azért hisz. Vajon ha felvenném ezt a vallást akkor barátkozhatok vele többet? Vagy sértené a Sátánt?


A kérdés nem provokálásból lett feltéve! Vagy azért, mert beszivárgó lennék, ilyesmi.

Nektek is voltak ilyen problémáitok?

Megkérném a fundamentális keresztényeket és a militáns ateistákat, hogy tartsák tiszteletben a nézeteimet, nem akarok megváltozni! Meg hát én is tiszteletben tartom az övéiket...



2014. jan. 14. 09:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
26%
A szövetségedet megkötötted azzal akivel. Később reklamációnak helye nincs.
2014. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
17%

Aki elvégezte a spirituális sátánista

beavató annak pokol lett az élete.

2014. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
18%
Hinni az Istenben kell, nem a sátánban! Miért? Mert Isten amit ad, önzetlenül adja, nem kárhoztatja el a lelked! Normális ember nem megy bele ilyen humbuk dolgokba...
2014. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%

Tudod mi az az önszuggesztió? Elmesélem.

Elhiteted magaddal vagy egy reklám elhiteti veled, hogy ha megcsinálod ezt és azt, akkor ez és az fog történni.

Például:

Elhiteted magaddal, hogy a ssbr után jobb lesz az életed. Igazából akkor sem lesz jobb, de mivel mélyen a fejedben az van, hogy egy ilyen rituálé után feltétlenül jobbá kell váljon az életed, el is hiszed, hogy jobb lett.

2014. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

1# Igazad van csak úgy tudom eldönteni, hogy igazam volt-e vagy sem hogy megpróbálom... sajnos ez egy ilyen dolog.


A többieknek is köszönöm a válaszát, ment a zöld kéz, attól függetlenül, hogy kikötöttem, hogy nem akarok semmilyen fajta térítést, sem tudományos, sem vallási oldalról. Egyébként nem állok hadilábon a tudománnyal vagy a teológiával, sőt...

2014. jan. 14. 16:01
 6/33 anonim ***** válasza:
13%
Egyértelműen igen ! Azóta, Sátán fizeti a csökkentett rezsi számlát. Jobban élek, mint 4 éve.
2014. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%
Tudnék írni egy szép teóriát, de telefonról nem szerencsétlenkedem inkább... De röviden, az életem sokkal jobb lett. Minden más, most új ember lettem. A többi kérdésedre a soe-n találsz választ.
2014. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

7# érdekel nagyon a véleményed, ha hazaértél vagy van a közeledben interenet hozzá férés, nem a telódon, örömmel elolvasnám a véleményedet, akár privátban is.

Minden jót, (remélhetőleg leendő) hittestvérem! :D

2014. jan. 14. 20:19
 9/33 Komlós Henrietta ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy ha Istennél mindenki rabszolga, akkor Sátánnál ki az?
2014. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Komlós Henrietta: A Spirtuális Sátánista hit szerint senki sem, kivéve a keresztények és egyéb jobbkezes vallások követői.

Mivel felesleges és értelmetlen önkorlátozással pusztítják magukat, pl. a természetes szexualitás megvonása, "fordítsd oda a másik orcádat" amikor igazságtalanul bántanak akkor is stb.

A Sátán nem erőlteti rá magát senkire sem a szabad akaratodból döntheted el, hogy Sátánista szeretnél lenni vagy sem... Illetve nincs szükség a fentebb említett felesleges önkorlátozásokra...

A Sátán azt szeretné ha a spirituális tudást amit átnyújt nekik azzal élnék, és fejlődnék, hogy hozzá és a démonjaikhoz hasonlóan "istenekké" váljunk. Legalábbis ahogy olvastam valami ilyesmit állít ez a vallás, de nyugodtan javítsatok ki ha tévedek.

2014. jan. 16. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!