Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki elvégezte a spirituális...

Aki elvégezte a spirituális sátánista beavató rituálét annak jobb lett utána az élete?

Figyelt kérdés

Kedves Spirtuális Sátánisták!


Azok lenne a kérdésem, hogy ami után elvégeztétek a beavató szertartást jobb lett-e tőle az életetek? Megbántátok-e utána?

Már egy jó ideje szemezek ezzel a vallással, nekem eléggé szimpatikusnak tűnik ez a fajta élet élet stílus, de ugyan akkor van bennem egy kis kétely is...


- Nincs tele ilyen hülyeségekkel, hogy állatkínzás, szűzlányok megerőszakolása, feláldozás; a gyengébbek megalázása és hasonló elmebetegségek.

- Ugyan akkor emberközpontú is. Nem tanítja a fordítsd oda a másik orcádat elvet, ha nem igen is ha keményen bántak, megaláznak akkor állj bosszút nyugodtan, fekete mágiával vagy testileg.

- Annyit szexel amennyit csak akarsz. Nem kell a testi vágyak miatt bűntudatot érezni.

- Tetszik a meditációs program meg a mágia része is (függetlenül attól, hogy plagizáltak), volt belőle pár érdekes, néha-néha elég ijesztő élményem, de összegezve izgalmas volt. (Itt most eltekintek attól mennyire volt hallucináció vagy valóság)

- Érdekes egy mitológiája van ennek a vallásnak. Hogy a Sátán és a démonok a pogány, tantra, hinud istenek, de valójában ők földönkívüliek! :D Persze, (még) nem hiszek benne.

- A fórumon is segítő készek voltak, ha kérdésem volt.

- Nem áll szembe a természettudományos eredményekkel ez a fajta életszemlélet, nagyobb részt...


Amik miatt még is habozok felavatni magamat, a következők:

- Antiszemitizmussal nem értek egyet. Miért ne lehetne egy-két zsidó jó fej?

Persze a bankárokat, politikusokat meg a hasonló élősködőket el kell pusztítani.

- Mi van ha tényleg a Sátán a gonosz (ha létezik)?! (Bár ebben nem hiszek, ha csak a Bibliát veszem alapul és az édenkertet)

- Nem létezett soha Jézus?! Hát miért ne létezhetett volna, egy olyan személy akinek erős pszichés képességei voltak és képes volt azokra amiket leírtak? A legtöbb történész szerint élt valamikor.

- Meg hogy miért ne létezhetne valamiféle Isten, nem a Biblia félelmetes Istenén... Aki mondjuk létrehozta az ősrobbanást, elindította az evolúciót az abiogenezis segítségével.

- Most ha a JHVH beolvassza magába a lelkeket, akkor honnan jön a reinkarnáció?!

- Nem utálom a keresztényeket, úgy ahogy egy Sátánistának kéne... Nem szeretem amikor Jehova tanúi becsengetnek, meg oda jönnek ilyen-olyan szektások téríteni hozzám, de nem gyűlölöm őket. Meg van egy jó gyerekkori barátom is keresztény, nem a vasárnapi templomba járó vagy ilyesmi, de azért hisz. Vajon ha felvenném ezt a vallást akkor barátkozhatok vele többet? Vagy sértené a Sátánt?


A kérdés nem provokálásból lett feltéve! Vagy azért, mert beszivárgó lennék, ilyesmi.

Nektek is voltak ilyen problémáitok?

Megkérném a fundamentális keresztényeket és a militáns ateistákat, hogy tartsák tiszteletben a nézeteimet, nem akarok megváltozni! Meg hát én is tiszteletben tartom az övéiket...



2014. jan. 14. 09:21
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

A sátánizmusnak több ágazata van, van olyan ágazat, amely szerint állatokat áldoznak fel a sátánnak. De vannak olyanok is, amelyek nem a sátánt imádják, hanem saját magukat más ágazatok szerint nem is a sátánt Istenitik hanem valamilyen démont. Én ezért sem tekintenék a sátánizmusra vallás-ként sztem fingod sincs az egészről a sátánizmus és annak tagjai véleményem-szerint annó azért hozták létre ezt a szektát, hogy kereszbe tegyenek a keresztényeknek ezért is nevezik őket "anti-keresztényeknek" a legtöbb sátánizmus önimádatra épül úgy mondanám, hogy lázadó tinik:)).

Üdv, J Ügynök

2014. jan. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Ismét a 3as vagyok. Mielőtt belevetnéd magad a nagy sátánista életbe, nézz utána rendesen! Alapjáraton felmerül a kérdés: a kereszténység szerint Isten mit kér? És a sátán mit kér? A lelked cserébe az esetleges jólétért. Ha megtagadod, nyakadban egy rakás rossz. ( alapja az egésznek). De add csak el a lelked nyugodtan. Nekem hitem van, nem vagyok túlbuzgó, és téríteni sem akarok, ugyanúgy élem az életem mint bárki más, nem kell nekünk keresztényeknek kalodában élni, sem korlátozásokkal. Egyszerűen őszintén hinni kell, ott a szívünkön belül, nem csak látszatra, és máris minden rendben van! És mielőtt egy vallásról tájékozódnál, minden szemszögből leíró szakirodalmat keress hozzá! Mert az egyoldalú csak megtévesztés. Nyugodtan vonulj be a könyvtárba, és kérj ki mindent, ami teológiával, sátánizmussal, vallástannal, vallástörténettel stb. foglalkozik. Nyálazd át, és meg is látod majd, hogy mibe is készülsz belevágni a fejszédet. Nem hiszem hogy megéri, de a te életed, a te döntésed! sok szerencsét!
2014. jan. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám hallgatok mélyen tisztelt válaszadók/kérdező akkor nem akartok megfelelni Isten, sátán, démon, vagy bárminek, hanem élitek az életeteket egyszerű civilként én abban reménykedem, hogy eljő majd az a nap amikor mindenki a maga ura lesz semmiféle behatások nélkül elképzeltem olyan világot, ahol nincsenek felsőbbrendû Istenek csak egyszerű emberek, akik
2014. jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez kimaradt basszuskulcs 2 rész:akik a saját életükért felelnek a tudományban hisznek és annak erejében dicsértessék a tudomány és annak hívei legyen meg a tudomány akarata, mint a földön úgy a az világűrben is ámen

Üdv, J Ügynök :)

2014. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Passiflora ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én azt tanácsolnám Neked, hogy légy szíves olvasd el újra, hogy miket soroltál fel Te saját magad a kérdésed kifejtésében abban a pontban, hogy:


"Amik miatt mégis habozok felavatni magamat, a következők: " ..............


Szerintem nagyon is érthetőek és jogosak a kételyeid azzal kapcsolatban, hogy mennyire helyes az a döntés, aminek a meghozatalát fontolgatod.


Abból, ahogy ezt leírtad, számomra az derül ki, hogy működik a lelkiismereted, és meg is hallottad azt a belső hangot.


Érző, együttérző, önálló gondolatokkal és saját értékrenddel rendelkező emberi lény vagy, aki nem akar azért gyűlölni másokat a saját hitük, vagy etnikai hovatartozásuk miatt, mert egy Sátánistának ezt "kéne" tennie.


Azt pedig szerintem Te is tudod, hogy mindannyian sok más utat választhatunk, ha sem a fundamentalista kereszténység, sem az ateizmus, sem a sátánizmus nem tűnik a számunkra legjobb választásnak, amivel a lelkünk békében tud élni.


Azt kívánom Neked, hogy olyan döntést hozz majd ebben a kérdésben, ami a Te legfőbb javadat szolgálja.

2014. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

"sztem fingod sincs az egészről a sátánizmus"

Szerintem neked meg fingod sincs rólam!

Nagyon is tisztában vagyok azzal amiket leírtál. Mert már jóval korábban utána néztem:

[link]


[link]

Nyugodtan hihetek tudományba úgy, hogy hiszek a paranormálisban (pontosítva tudják)...


12#

Ezzel az alapvető probléma az, hogy voltam keresztény egy időben, olvastam a Bibliát. Ahogy olvastam a lelket nem lehet csak úgy eladni...


15# köszönöm! :)

2014. jan. 17. 14:42
 17/33 anonim ***** válasza:
Magam is voltam keresztény sőt sátánista is később aztán Ügynök lettem kutatóm a paranormális jelenségeket attól, hogy elolvasol egy cikket nem biztos, hogy úgy van. tagja voltam egy sátánista szektának mindegyik sátánizmusnak más ágazata van egy idő után meguntam:) folyamatos szeánszokat csináltak egy ideig menőnek tartottam. De rájöttem, hogy az egész ódivatú és gagyi lényegében baromságokat beszélnek. nem lett jobb az életem. De mindenkinek magának kell eldönteni, hogy neki mi számít jónak.
2014. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék kérdező te tagja vagy-e valamilyen sátánista csoportnak? kíváncsi vagyok mi a történet mióta gyakorlód ezt a vallást? szüleid milyen véleménnyel vannak erről barátaid mit gondolnak rólad? vagy csak divat-sátánista vagy? várom a válaszodat.:D
2014. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

" hogy elolvasol egy cikket nem biztos, hogy úgy van."

Pontosan! Ez igaz arra is, ha elolvasod Richard Dawkins baromságait a génekről meg a memetikáról... Amúgy nem olvasni kell csinálni.


"De rájöttem, hogy az egész ódivatú és gagyi lényegében baromságokat beszélnek. nem lett jobb az életem."

Ateista is volt pont ugyan így éreztem miután abba hagytam. Az sem sokkal jobb ha gondolkodás nélkül beveszel mindent amit az xy ateista tudósok (pl.Steven Howking ) mondanak és elkezdesz a neten erről papolni.


"Kíváncsi lennék kérdező te tagja vagy-e valamilyen sátánista csoportnak? kíváncsi vagyok mi a történet mióta gyakorlód ezt a vallást? szüleid milyen véleménnyel vannak erről barátaid mit gondolnak rólad? vagy csak divat-sátánista vagy? várom a válaszodat.:D"

Miért akarod tudni? Miért vagy rá kíváncsi?

2014. jan. 17. 18:30
 20/33 anonim ***** válasza:

Azért ne keverjük össze a tudományt a vallással ez olyan lenne, mintha ceruzával akarnál szívet rajzolni egy szívbetegnek... [link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Azért még nem kell leharapni a fejemet, mert kíváncsi voltam valamire így barátkozzon az ember sátánistával LaVey-i sátánizmus az ateizmus

egyik drasztikusabb ága, amelyet te gyakorlód kedves kérdező azt sem tudod mi az a ateista:))

2014. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!