Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok a Maja jóslatról?

Mit gondoltok a Maja jóslatról?

Figyelt kérdés

A média is ezt mondta egészen 2012 decemberéig. Akkor fejtették ki igazán a lényegét. Nem világvége lesz, hanem spirituális megújulás az emberi lélekben. A média is ezen "munkálkodik".


Spirituális jellegű műsorokat, filmeket vetítenek, amik az embereket oktatják. A hitre, mégegyszer: a hitre építenek mindent. Nagy szerű példa ez a film a társai mellett: Egyszerűen bonyolult c. romantikus (tanító) vígjáték.


Aki nem hiszi ezt a történetet, járjon utánna!


De, ha a média ezt szajkózza állandóan, hogy mindenkit belől megváltoztatnak, mert ez elkerülhetetlen! Ott van még az internet (2012-től jelentkező motiváló videók, írások), és a rádió, újság. Úgyhogy tényleg véghez viszik ezt!!


Tehát, ha mégis belül spirituális an felemelkedünk, akkor.... Úgysem értitek meg ti ezt, hiába írom!



2013. okt. 27. 21:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

"Úgysem értitek meg ti ezt, hiába írom!"


Akkor miért itt arcoskodsz rossz helyesírásoddal, és miért nem a Magyar Tudományos Akadémiának írod meg, állásfoglalást kérve a témában?

2013. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Elcsaltak a kora középkorban 300 évet !!


Még csak 1714 van. 2012 vagy bőő 300 év múlva lesz csak -.-

2013. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

#...,,Nem világvége lesz, hanem spirituális megújulás az emberi lélekben. A média is ezen "munkálkodik".

Mi van? Az én lelkem miért nem újult meg, valamit elrontottam? Min dolgozik a média? Új filmen, fogadjunk. Csak most nem világvége, hanem világháború lesz?

2013. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
Változás lesz. De, hogy mikor, azt nem tudni. A pólus váltás is megtörténik. Nem csak handabanda.
2013. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Tegnap szombat volt, ma vasárnap van...ez már változás!
2013. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Napkiraly ***** válasza:
mit gondolnánk? 2012.12.21.-én reptoidapokalipszis lesz! maják megaszonták!
2013. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Itt a világvége bedobjuk a kulcsot 2012 12 21-én jön az apokalipszis én hülye azt hittem hogy 2013 október de nem mert tévedtem beköltözünk a paradicsomba mindenki essen 2ségbe ismétlem mindenki essen 2ségbe ez nem gyakorlat ismétlem ez nem gyakorlat. isten óvja chuck norrist.
2013. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Műszaki szerkesztrője voltam ennek a könyvnek, melyből idézek:


Idéznék belőle pár dolgot.


…A Teremtés Hatodik Napját éljük ma. A Teremtés Hetedik Napjának Hetedik Földje 2012. december 21. után kezd majd kibontakozni, és az új Föld a 2013. július 26-ra, a Galaktikus Mag napjára eső Galaktikus Szinkronizáció pillanatában jelenik majd meg teljes valójában. Példa nélküli eseménynek leszünk részesei ekkor, amikor a valóság egésze időterének átalakulását éljük meg majd.

A régi struktúrák összeomlásával sokan elkeserednek, megriadnak, feldühödnek vagy elvesztik lélekjelenlétüket. Lesznek azonban olyanok, a tudatosabbak, akik a rendszer széthullásában a telepatikus felfogás és megismerés kiugró lehetőségét fedezik föl. Ez a nooszféra lényege: a telepatikus megértés kifejlesztése, hogy a kritikus fordulathoz érve a magasabb dimenzió normái előtt megálljuk helyünket…


…Időváltás – mi fog történni?

Azt a pillanatot éljük most, amikor egy bizonyos időtérből kifelé tartva az újhoz közeledünk. Az átlépés valójában egy kvantumugrás, egy elmeváltás, globális váltás, illetve a 2012-es világváltás – ahogyan László Ervin fogalmaz. Ezen a ponton minden lenullázódik és kozmikus szünet áll be. Ebben az időközben oldódik föl a Teremtés Hatodik Napjának korábbi hologramja, és jelenik meg a Teremtés Hetedik Napja új időtere hologramjának struktúrája…


…Az idő e pillanata a karma érését is felgyorsítja. Ahogy a hullám átlendül a holtponton és alácsap, a felhalmozott karma mennyisége és intenzitása is feltartóztathatatlanul felerősödik. A végső eredmény a karma felszámolása. A víz alázúdulásával a hullám elcsendesedik. Ez az állapot a kozmikus memória tisztára törölt táblája egy megtisztult memóriastruktúrának helyet kínálva. Innentől újabb hullám dagadása kezdődik. Ez szerepel 2012. december 21. tervében.

A ritmikus holdhónap 9. napján (2012. december 21.) bekövetkező napforduló után kezdődik az utolsó hét holdhónap szakasza, a hetes megújult kreatív erejét mutatva. A rezonáns holdhónaptól a 2013-ban esedékes kozmikus holdhónapig húzódó hét „misztikus” holdhónap a következő ciklus időterének kezdeti crescendója. E hullámok hosszasan elnyúlnak…


(José Argüelles: Az időtér könyve, fordította Másik Magda, Kornétás Kiadó 2011.)

2013. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Neohippi bullshit!
2013. okt. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
A "tudjukkik" elcsaltak az időszámításból uszkve 294 évet. Tehát most nagyságrendileg az 1700-as évek van. Tehát a KÉTEZRES nagy világvége partyra is vagy háromszáz évet kell várni. Sajnálom maják. Pedig annyira jó próbálkozás volt...
2013. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!