Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nektek már sikerült szeánsz?

Nektek már sikerült szeánsz?

Figyelt kérdés
Engem eléggé régóta érdekel az okkultizmus. Ha lenne egy komoly ügy amiben szeánszt kellene tartani hogy tegyem vagy ha nem is a hogyan kérdésre de aki próbálkozott már történt valami ?

2014. jan. 19. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Jah sikerült azóta egy kísértet él a fürdőszobámban aki eltünteti reggelre mindíg a kávémat.
2014. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ironsky válasza:
Ha szeánszot tartassz akkor mondjuk úgy meghívót küldessz a túlvilágnak, de nem tudod megszabni hogy kik jöhetnek be hozzád. Ne állj neki szellemeket idézni poénból. Ez nem játék! Olyan erőket is bevonzol így akik árthatnak nem csak neked de a családodnak is.
2014. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Elég veszélyes én azt ajánlom ne próbálkozz vele. Nekem még nem sikerült de mondták már akiknek igen hogy veszélyes. Előhívni még könnyű de visszaküldeni elég nehéz.
2014. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én többször is részt vettem ilyenben.Az elsönél szkeptikus voltam,mind addig amig el nem kezdödött.Valami kemény magos szellem lehetett a kb 130kg-os ismerösömet az asztallal együtt megemelte 1.5 m magasságig s csak tartotta.Nagyon sokáig tartott elküldeni s egyre erösebben táncoltatta az asztalt.Örülök, hogy láttam, de még jobban örültem, hogy elment.Figyelj vannak dolgok amelyek akkor is léteznek, ha nem látod.15 éves voltam kiváncsi gyerek.Ha látni akarsz ilyent nézzél horror filmeket, ugyan olyan félelmetes.Aztán ha nem birod kinyomod a tévét.Szellemet nem ilyen könnyü elküldeni.Persze most lehet, hogy nevetve legyintesz.De ne feldd nem tudod ki vagy mi jön akkor ha csinálod.
2014. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En ideztem szellemet, es azota jobb az eletem. Meg eros vonzas erom is van azota
2014. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!