Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék szerelmi kötést...

Szeretnék szerelmi kötést csinálni! Van akinek sikerült? Olyanok kérem ne írjonak akik csak leszólni akarnak! Olyanok válaszát várom aki már megcsinálta és esetleg sikerült neki vagy nem sikerült!

Figyelt kérdés
A páromat szeretném visszakapni!Kisfiunk születése előtt 2 hónappal elhagyot a kislányommal együtt!!A helyzet az hogy még ő sem tudja pontosan mit is akar!Sokat van itt mert látom hogy igazából nem tud elszakadni tőlünk!!Szóval ezzel a szerelmi kötéssel gondoltam hogy visszahozom a családjához!!Gondolom ha nagyon nem akarna visszajönni akkor hiába is csináltatok szerelmi kötést,de ha esetleg még van remény akkor meg miért ne!!
2013. okt. 7. 08:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Soha senkinek.

Ez csak mese habbal.

Sajnálom, az élet nem habostorta, nõj fel hozzá.

2013. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Hajrá...vagy álmoidozol a baromságokban,vagy teszel inkább érte,az utóbbit javasolnám,ha egybe akarod tartani a saját családod.És ez puszta tény,nem leszóllás,persze a te kis rongyos életed.had ne folytasssam
2013. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kedves 2.-ik válaszoló!!!Hogy jössz te ahhoz hogy az én életemet lerongyozd???Ki vagy te???Nem kötelező a kérdésemre írni,válaszolni!!Ennyi
2013. okt. 7. 09:49
 4/19 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy hosszú távon az a legjobb, ha egy tökéletesen megbízhatatlan/éretlen embert próbálsz magadhoz láncolni?

Esetleg nincs valami másik értelmes vállalkozó szellemű jelölt? Nekem az egyik rokonom például olyan nővel él jelenleg, akinek már volt egy kisgyereke az előző házasságából, és jól megvannak. Szóval nem reménytelen szerintem, csak ne hagyd el magad, pláne a józan eszed.

2013. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nincs olyan,hogy szerelmi kötés,mert ami kötés az nem szabad akaratból van.Tehát megkötözött,és az nem lehet igazi,mert nem önszántából való.

Olyan ez akit meg akarnak kötni annál jobban menekül,mert valamiért fullasztó a kapcsolat.

És lehet ezen kéne valamit változtatni,hogy fel lélegezhessen ő is levegöhöz juthasson.lehet nem is akar igazán elhagyni.


Az én tapasztalatom az,hogy csak az Isten tudja egyben tartani a családot,vagy megujítani bármilyen kapcsolatot.Legyen az társ,vagy szülő-gyermek pacsolat,vagy baráti.asegy-egy kapcsolatoAz Isten utat mutat ha kéred ezt imában,hogy vezessen.Figyelj a szívedre,mert ott van Ő,szól hozzád tanácsol,esetleg mások által szól hozzád.

Fogadd el a kritikát is,mert építő lehet.:)

2013. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak, és főleg a gyermekeidnek, ha nem akarsz magadnak hatványozottan nagyobb problémát/problémákat mint ami most van, mind egészségileg, mind családilag,mind szerelmileg, mind lelkileg, akkor ezt az útvonalat kizárod még a gondolataidból is.

Úgyan is az egész életedre meghatározó lesz, és mikor majd ki akarsz szállni belőle, mert ki fogsz akarni, ha az összefüggéseket tapasztalod-nem lesz kiszállás.


Igy nyúlj bele a mágiákba bármely részt is használod fel.Mert még ha eleinte felfelé ivelő is lesz a buli, a vége totális bukás.

2013. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 DukePool válasza:
Sehogy, vagy szeret vagy sem. Harmadik megoldás hiábavaló reménykedés, és lehet hogy anyagilag is megterhelő, de pl. leülhetnél vele dumálni, pl. ilyen dumával hogy van egy kialakuló kapcsolatod, és nem szeretnéd ha ennyit hozzád járna, vagy nem érdekel az új kapcsolat, de akkor ő döntse el mit is akar.. aztán dobja magát tovább a téma....
2013. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó hozzászóló! Te ezt a kijelentésedet mire alapozod? Személyes tapasztalat vagy csak hallottad valakitől aki hallotta valakitől aki ugyszintén hallotta valakitől?
2013. okt. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Bocs. 8. Vagyok és a 6. Hozzászolonak irtam az előbbit.
2013. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

9 Tenger ember, akik ilyen bulik után menteni próbálják az irhájukat, és vergődnek az önmaguk egoizmusa és hülyesége miatt.


Rám kötöttek ilyet, de meg lett törve, ahogy a többi próbálkozás is.

2013. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!