Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Itt a bizonyíték a jövőbelátás...

Itt a bizonyíték a jövőbelátásra és a telekinetikus erőkre? Egy angol férfi előre tudta, hogy megnyeri a lottót?

Figyelt kérdés

Eddig a tudós társadalomnak ezt nem nagyon sikerült bizonyítani, de most a világ előtt, megjelent egy férfi, aki úgy nyert lottót, hogy előtte nap, már megmondta mindenkinek, milliomos lesz.


[link]



2014. márc. 21. 11:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az ötös lottó MO-n alamizsna ehezz képest..xd
2014. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Azért nem milliomos lett hanem milliárdos,látod ő sem tévedhetetlen :)
2014. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kis hazánkban milliárdos csak, angliában, font milliomos, így nem tévedett XD
2014. márc. 21. 12:04
 4/22 anonim ***** válasza:
elnézést
2014. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek után, megugrik az ezoteria könyv áruházak forgalma, mert mindenki ilyen dolgokat akar csinálni.
2014. márc. 21. 12:11
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Ez akkor sem bizonyiték még,ezzel nem tudta volna elnyerni még James Randi máig meglévő pénz jutalmát..Mert akkor ilyen alapon mindenki mondhatná ezentúl hogy másnap milliomos lesszek,aztán ha mégsem,hát valamit kitalál és ennyi..Nem hinném hogy köze van bármiféle felsöbb rendü hatalomnak ehezz..Csupán a szerencse mellé szegödött,ennyi az egész..Nem érdemes magyarázatott keresni mert nem fogsz találni úgysem..
2014. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Azért ez a kijelentés hogy telekinetikus erő eléggé túlzás és most őt kilehetne kiáltani Médiumnak vagy jövöbe látónak..Az már megint más kérdés hogy elöre megmondja a nyerő számokat pontosan ahogy ez egyszer régen sikerült kizárólag 1 embernek a világon! Ebböl is látszik hogy az élet igazságtalan,a pénz sem oda megy ahová kellene,mert mondjuk ennek volt munkája és felesége is,valaki meg egyedül az utcán koldul és hajléktalan,mondjuk ilyen is volt 1 eset nemrégiben ahol egy hajléktalan nyert jelentös összeget a lottón..
2014. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem lottózna az ember, ha nem hinne benne, hogy nyerni fog. Sokan ezt meg is osztják másokkal, és persze ha nyernek, ők megmondták.


Ismerős a helyzet, amikor a tanár feleltetni akar, és lapozgatja a naplót? Lapozza, lapozza... megáll egy névnél: "Kovács Józsi!" Mi az első reakció? "Tudtam, hogy én leszek!"

Persze, hogy tudta, emrt midnenki attól félt, hogy őt szólítják fel. De senki nem fog így szólni: "De tanár úr, én azt hittem, engem szólít fel!"

2014. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

ma 12:30


Jó hasonlat! Grat

2014. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

ma 12:30


Látszik, hogy nem volt még részed igazi megérzésben. Az egészen más.

2014. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!