Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A DMT - A lélek molekulája...

A DMT - A lélek molekulája című film egy tipikus New Age-es, luciferiánus propagandafilm?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok erről?


Személyes véleményem:

nekem ez a film egyáltalán nem tetszett és bizonyos részei kimondottan taszítóan (!) hatottak rám.

Nekem ez a világ, amit a filmben felvázolnak, nem kell. (!!!)

Véleményem szerint ez ismét egy tipikus negatív, a legmélyebb lényegünk ellen irányuló film... egy újabb felénk irányított csapda.


A beavatásról:

Létezik (valamilyen szinten) a beavatás és a beavatással szemben létezik egy ellenbeavatás is,

ahol a beavatás másolatához (=a beavatásról készült fakszimiléhez) egy furcsa, idegen erő hozzáadja magát.

Tudnék konkrétabb dolgokat is írni, de a személyes valóságotokat nektek kell kialakítanotok... tehát nektek magatoknak kell eldöntenetek, hogy számotokra mit tartalmaz ez a film.

...de - tartok tőle -, hogy nem túl sok jót.



2014. márc. 30. 00:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha nem festett volna szemeket az emberen kívülre és az embert (a létezőt) sokkal-sokkal erőteljesebbnek ábrázolná, akkor egész jók lennének a képei - de így nyomasztóak és az embert leértékelők.
2014. ápr. 1. 22:06
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerinted mit propagál a film?


Amikor azt írtad, hogy:


„A halálközeli élmény, hogy valóság-e vagy sem egy kényes kérdés” -lehet, hogy egy külső átverés


A halálközeli élmény (aminek a hatására „megjavulnak” az emberek)... az kb. egy implant. = egy szintén kívülről kapott (le)korlátozás,


akkor milyen külső forrásból származó átverésre vagy szándékos lekorlátozásra gondoltál?


Kitől, mitől eredne, és milyen céllal?


Igazából azt sem értem, hogy mitől lenne lekorlátozás, mikor a HKÉ-t átélt emberek éppen ellenkezőleg élik meg.

2014. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Neked van tapasztalatod a dmt-vel?Ha nincs akkor semmit nem mondhatsz,mert valószínűleg ha lenne egy rendes dmt élményed akkor megértenéd miről beszélnek a filmben.Szerintem mindenkinek tudnia kéne róla,kinyitná a szemét az alvó embereknek,ha már háttérhatalom,szerintem a dmt lehet az emberiség megmentője,és nem az ami miatt te aggódsz.Mindenkinek meg van a saját valósága.....le lettek teljesen korlátozva az emberek,ha magasabb szinteken mozognánk nem lenne ilyen a világ,de mi robot módjára viselkedünk es az orrunknál fogva vezetnek minket,pont ezért illegális a dmt,fű és egyéb szerek,és ezért legális az alkohol,dohány,gyógyszerek,ezek a legveszélyesebb függőséget okozó drogok és csak káros hatásai vannak.Én úgy gondolom,hogy a dmt élmények erősen tanító jellegűek,sok mindenre ad magyarázatot.
2014. okt. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

[link]

Ès itt van ez is..... :)

2014. okt. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!