Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Okkultisták, sátánisták, ti...

Okkultisták, sátánisták, ti hogyan látjátok mi van amátrixon kívűl? Miért teremtette a tudat a mátrixot?

Figyelt kérdés
Miért van erre szükség, hogy egy álomvilágban=fizikai valóság legyünk, ahelyett hogy szembenézünk a valósággal ?
2014. ápr. 2. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Mi pont úgy látjuk hogy amit ti természetfelettinek hívtok az nagyrészt természetes számunkra. Az általad álomvilágnak tartott valami a mi életünk. Érezzük, halljuk és látjuk.

Ha már itt vagyok ajánlom is a figyelmedbe a tanulmányozását a dolgainknak mert ha szeretnéd ha nem, lesz harmadik világháború. Megírták, megjósolták és megvannak az okok is. Tudod az általad álomvilágnak tartott kis életünkben a fegyvereknél van jobb.

Saját vélemény!

2014. ápr. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez a legértelmetlenebb kérdés és a legértelmetlenebb válasz, amit mostanában láttam. Bravó!
2014. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

"Miért teremtette a tudat a mátrixot?"


Mert remekül lehet vele vektorokat számolni.


Üdv,

egy sátánista

2014. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne is tudd elfogadni hogy nem csak az van amit ti láttok kedves #2. Amúgy nem azért de te mit is írtál? Kritikát a válaszomra ami szúrja a szemed. És képzeld írok olyat ami még jobban fogja szúrni: a keresztények gyilkosok,mészárosok, önteltek és önzőek.
2014. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4: nem kritikát írtam a válaszodra, hanem lefikáztam. A kritikához érvek kellenek, amit én nem írtam.


És mi ez a gyilkos keresztényes szöveg? Tizenkét éves vagy? :D. Nem különösebben érdekel a sátánizmusnak beállított hülyegyerekparádé, ami például itt a fórumon jelen van, csak tényleg rendkívül értelmetlen dolgokat írtatok, és ezért írtam. És mielőtt valami vérmes, gyilkos kereszténynek néznél: nem vagyok az :)

2014. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg a keltetőben vagy, a világ nevű tojásban... önnön erőd által kell kitörnöd belőle.


A világnak ez a tojása egy ellenerőfeszítés veled szemben. = Tükör. = Mágikus tükör. = Víztükör.

2014. ápr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
...embernek születtem emberek közé.... :))
2014. ápr. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

...de nem az vagyok.... :))


...

Biztos csak viccelek most. :)

2014. ápr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Mátrix egy ugyanolyan "lefuttatható program", mint a legtöbb "tanulóprogram".


Feltételezzünk. Képzeld el, hogy van egy szélesebb, nagyobb világ. Ebben egy kis rész a 3.Dimenzió. Ez a miénk ugyebár. :)

Szóval. Attól, hogy te ide bekerülsz, és az éveid számlálod, a "nagyobb világban" mindez egy pillanatnak tűnik. Szóval a te kis életed körülbelül annyi, mint amennyi idő alatt az elektron megteszi az útjának egyszázadrészét. Akár úgy is elképzelheted, hogy ennyi idő alatt egy világ épül fel, és pusztul el.


Szóval igen. A Mátrix egy ilyen program. A Felsőbb Énedtől néha kapsz kisebb "utasítást", de többnyire ezeket nem veszed észre. A Legfelsőbb Akaratoddal pedig nem mindig vagy tisztában.


S. T'm./N

2014. ápr. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vagyok én és van velem szemben az univerzum teljessége (hiányossága, tökéletlensége, hidegsége).

Egy lelketlen tükörbe bámulok.

Minden érzékszervem hazudik (=hazugságokat közvetít)... azt mondja: nézd! a sokaság: valóság. higgy ebben! hinned kell ebben! foglalkozz mindig ezzel és soha el ne szakadj tőle!

A yogival ez történik az elszakadás határán - ahogyan a világ (talán legkomolyabb) jógáról szóló könyvében Kaczvinszky leírta.

Én nem foglalkozom csakrákkal, hozzám egyedül a tűz tartozik, mert én magam is tűz vagyok és a szavam is tűz.

Hieropolisz főnixe vagyok és önmagamat kell elégetnem.


-Mit mond az, aki tud?

-Azt mondja: ha nem égeted el önmagad által önmagadat, akkor feláldoztatsz a mechanikus természet oltárán.

Mert ennek a közönséges világnak ÁLDOZAT az egyetlen misztériuma.

(Áldozni, azt jelenti: ölni. Amikor áldoztak, mindig öltek... megszabadultak (egy időre) az általuk kiontott vér által, de utána vádolni kezdte őket. A világban nem léteznek jó megoldások.)

2014. máj. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!