Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges, hogy átok ül rajtam?

Lehetséges, hogy átok ül rajtam?

Figyelt kérdés
Munka terén gondolom. Semmi sem akar összejönni. Kezdjük például egy pár hónapos brigáddal. Azt is nehezen sikerült elintézni. Aztán jött még egy brigád..Beleadtam mindent, pár nap után meg hívtak , hogy ennyi volt. Most meg nagy nehezen találtam megint valami munkát, voltam pár napot, s mire úgy volt, hogy megint kéne mennem másnap, hívott a főnök, hogy szabadom van, majd hív...Azóta nem hív, már eltelt két nap. De alig pár napja vagyok ott, ez érdekes, és tényleg agyon dicsértek a feletteseim. Az előtti munkamegbeszélésekről nem is beszélve, sose hívtak vissza. Kinézetem is normális, viselkedésem is, legalábbis szerintem. Már kezdek arra gyanakodni, hogy valaki elátkozott...Szerintetek? Amúgy ez megy amióta befejeztem a sulit. Kozmetikus vagyok, érettségivel, de szakmán belül sem tudok elhelyezkedni, mivel nincs normális gyakorlatom...l/22

2014. ápr. 14. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem érdekes, hogy a felettesek mit dícsérnek szemben. Az számít, hogy a kollégák mit sutyorognak a hátad mögött, ahol irígységből úgy képesek áskálódni, hogy a felettesed nem akar majd visszahívni.
2014. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Laylah ***** válasza:

Milyen brigádokról van szó? Ha olyan, ahol szinte csak férfiak vannak, akkor ez (ha tényleg nincs baj a munkáddal) lehet hátrányos megkülönböztetés is, amiért meg simán fel lehet jelenteni az EU Emberi Jogi Bizottságánál. Nevet nem tudok, de a tanárom mesélt egy esetet, amikor egy nő megnyert egy ilyen pert, és sok-sok pénzt kapott kártérítésként (milliókról beszélek). A sztori lényege az volt, hogy ugyanarra a munkára jelentkeztek, a válogatás végére ketten maradtak egy pasival mint jelöltek, ugyanolyan végzettséggel, gyakorlatokkal, és mégis a pasit választották.

Vagy csak simán nem neked való melókat nézegetsz...

2014. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zsófia Tóth ***** válasza:
Nem hiszem, hogy el lennél átkozva :) Csak annyit tudok tanácsolni, hogy légy közvetlen, és barátságos a kollégáiddal, főnököddel...
2014. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valahol meg kell szerezned a gyakorlatot akár ingyen munkával! Plusz tanulj meg németül és akkor találsz melót.


Ne várd a sült galambot!

2014. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ingyen munkához elég messze lakom a várostól, hogy utazgassak :/ Amúgy passzívan de tudok németül, legalábbis suliban még tudtam :D Beszéltem a főnökkel, ott volt a hiba, hogy mivel hoztak-vittek minket, mert elég messze volt a munka amit találtam, nem érte meg nekik az utazást értünk, mert kevesen voltunk a környékről...sajnos.
2014. ápr. 14. 16:48
 6/7 anonim válasza:
Jaj, van olyan ismerősöd, aki ilyennel foglalkozik? Mert akkor talán gyanakodhatsz, de ha nincs, akkor csak összegyűlt pár felhő a fejed felett, ennyi. Mindenkinek vannak nehéz időszakai. Nekem 23 éve tart....
2014. ápr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5


Németül annyira tudsz amennyire beszélni is tudod!


Ez meghatározó annyiban hogy a munka-adóddal és a kuncsaftokkal tudsz e kommunikálni. Ugyanúgy ahogy a kozmetikusként is annyit érsz amennyit érdemben produkálni tudsz! Szóval valahogy meg kell oldanod mert látszat tudásra sajnos nincs kereslet

2014. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!