Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 6 bizonyíték arra, hogy a...

6 bizonyíték arra, hogy a varázspálca a kezünkben van! Szkeptikusok ehez mit szóltók?

Figyelt kérdés

A hétköznapi csodák, azaz a parapszichológiai jelenségek sokak számára vonzóan titokzatos, vagy éppenséggel elutasítani való világot jelentenek. Pedig a paranormális képességek nemcsak a parafenoménokban, hanem mindannyiunkban ott rejlenek! [link]


Ezen kívűl tudnál még bizonyítékot hozni vagy csak 6van?


2014. ápr. 25. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Rohadjak meg, bizonyíték az nincs itt csak mese. Semmi konkrét, bár most meg kéne lepődnöm?

Mint szkeptikus azt szólom hozzá, hogy "ehhez" az két "z" nem egy.

2014. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
7. bizonyíték a varázspálcára: [link]
2014. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

A cikkben viszont már csak 5 bizonyíték van. Ebből 2 az álmokról szól, 1 távoli példát említ (egy közismert könyvben rengeteg igazi bizonyítékom van amit nem cáfolhatsz meg), a másik 2 pedig szintén feltételezésekre épít.


Ezért nehéz ezekre a bizonyítékokra bármit is mondani, mert aki látott már bizonyítást az tudja hogy ezeknek semmi köze hozzá.

2014. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
érdekes dolgok amiket a cikk készítője ír!elgondolkodtató.
2014. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
az én varázspálcám biztos helyen van, varázsmogyoróimmal a gatyámban :)
2014. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
na jó, viccet félre téve, valóban jó cikk, és elgondolkodtató, mindenesetre én inkább szkeptikus maradok
2014. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
varázspálca? szerintem ez valahonnan onnan ered hogy valami leonardo davinchi féle tudós annó a középkorban kitalált valami elemlámpát vagy mágneses akármit a suttyók meg elkezdtek varázs pálcázni..
2014. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Neked csak 6, hát nem elég?

Annyira szeretem a női magazinokat.. A kreátorokat, a fogyasztókat, a keltett eszméket, azok továbbgyűrűzését egészen az én képernyőmig! Hát mit vétettem? A többiek mit? Próbáltam beszélgetni párral, de.. Azt sem tudják mi van. Így egészen konkrétan ez a vázolt helyzet. Mondjuk kérdezem a tudatos álomról - mert az is ilyen nagy sláger ám - mondom, mire jó az. Megkerüli a választ, nincs válasza, darálja az átvett maszlagot. Még ha érti is a maszlag értelmét, ami biztony egyáltalán nem magától értetődő, akkor sem tudja megjelölni az okot, hogy miért pont azt a maszlagot választotta szajkózásra. Ez ilyen öntudatlanság, mint mikor a sejtszáj táplálkozik. Nincs tudomása arról, hogy ő.


Hát ez is ugyanilyen. Mert ha mondjuk most megkérdezném a kérdezőt, hogy minek ez az egész - már ha sikerülne átültetnem a kérdést fejemből fejébe - akkor érdemi itt nem születne. De jöjjön, s cáfoljon meg.

2014. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

És, hol maradnak a bizonyítékok? banyek már kezdtem reménykedni a voldemort mindent én is tettem már fel hasonló kérdést csak az enyém jobb volt bibibi!

Üdv, Agent J Voldemort tanítványa a megaarcos :D

2014. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Én egyetlen egy kósza bizonyítékot sem olvastam, nemhogy hatot.
2014. ápr. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!