Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy spiriuális sátánista és...

Egy spiriuális sátánista és egy tradícionális sátánista haverjaim elátkozták egymást. Melyik halálozik el hamarab?

Figyelt kérdés

Két haverom egy tradícionális régi gyökereket valló sátánista és egy újszerű spirituális sátánista nem tudott megegyezni arról, melyik vallás az igazai


A tradícionális szerint többek közt a Sátánt elutatítani súlyos bűn, mert a spirituális amolyan ateista típusú, azt vallja, hogy bármit megtehet ami neki jó és nem kell foglalkoznia másokkal, így most mindkettő elátkozta a másikat, nem foglalkozván azzal hogy a másik kárára tőrténik ez. Melyik erősebb vallás ? Melyik hal meg hamarabb?


2014. ápr. 29. 18:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam felhozni nekik észérveket, hogy ne tegyék, de aki ismeri őket tudjátok, hogy a gondolkodás és az értelem nem az erősségük, így most dúrci van :/
2014. ápr. 29. 18:50
 2/14 anonim ***** válasza:

"Melyik erősebb vallás ? Melyik hal meg hamarabb?"


Bízom benne, hogy provokatív a kérdés.

A válasz az, hogy amelyiküknek előbb áll le a szíve.

2014. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Nincs olyan hogy:"tradicionális" és "Spirituális".

Egyetlen egy Sátánista "irányzat" van,amit a Spirituális Sátánizmusnak nevezünk,ebben maradt meg a legtöbb Spiritualizmus a régi világból.Az nyerne amelyik erősebb spirituálisabban.De,Sátán nem engedi hogy,egymást átkozzák az övéi,ha ilyen történik akkor majd Beelzebub elintézi.

2014. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A spirituális sátánista haverom azt mondta, a spirirituális sátánizmus ateista vallás. Ők nem hisznek sátánban mert nincsen, az csak egy színbólum, saját magukba hisznek és erre a régi típusú sátánista leszolta hogy sátán ezt nem hagyja annyiban és ez sátánkáromlás és lakolnia kell !
2014. ápr. 29. 19:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Mivel én hiperszuper jós vagyok, ezért előre tudom, hogy a sátánista patkol el előbb.
2014. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindketten sátánisták, de az egyik spirituális még a másik Sátánt valló tradícionális. Ki győzhet ?
2014. ápr. 29. 20:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Én tradiconálisként mondom hogy ez kérdéses... ha a spirituális nagy szintű akkor ő viszont ha a tradiconális kőzel áll sátánhoz akkor kérhet segítséget és ha kap akkor a barátodnak órái vannak hátra
2014. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Két hülye összevész azon, hogy melyikük a nagyobb hülye...
2014. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

jó nagy barom az a haverod bármelyik aki a gonosszal játszik nézzétek meg az investigation discovery szellemjárás sorozatát

az bárkivel megtörténhet!!!!!!!!!!!


egy isten van egy gonosz ennyi a többi csak kamu!!!!!

2014. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mondom, biztos, hogy a sátánista.

(elárulom, az a poén pont, hogy mindketten ostobák, és sátánisták, így biztos, hogy egy sátánista hal meg közöttük először, mivel mindketten azok... F*ck logic)

2014. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!