Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet hogy elatkoztak?

Lehet hogy elatkoztak?

Figyelt kérdés
kiskorom ota vonzom a szerencsetlensegeket,mindig tortenik velem valami.Az eggyik labam ugy tort el h ramesett nagyanyam sirjove,utanna a kezem tort el egy nappal a varvavart kirandulas elott,meg meg is operaltak,az operalast elcsesztek,akkor a masik labam akkor tort el amikor megvettuk az estei ruhamat mivel felkertek nagykoszoruslanynak....mindig tortenik velem valami,most csak a nagyobb gondokat irtam....holnap osztalytalalkozom lesz es ma feldagadt a fogam ami meg kell operalni.....nah???mi lehet itt?elegem van!
2011. máj. 27. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tört el a kislábujjam, hogy ráesett a vízpárologtató, a vállam úgy tört el, hogy leestem a bordásfalról (először helyrerakták, elmozdult, utána műtét és 2 hónapig 2 fém tű volt a vállamban), aztán még elvolt törve a bokám, mert megszédültem a lépcsőn, plusz egyszer kiment a térdem tesiórán (be is gipeszlték), szal üdv a klubban. Nincs ebben semmi átok, csak történnek balesetek.
2011. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem lehet.
2011. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
hallottál már a vonzás törvényéről?:)
2011. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem átkoztak el.

Nem, nem létezik vonzás törvénye.

2011. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

16:11

na, akkor gyorsan felejtsd el, mert hülyeség:D

2011. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A vonzás törvénye ez esetben tuti, hogy hülyeség, én soha nem gondoltam arra, hogy eltörhet bármim is.
2011. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Pesszimisták:) Legyen az ő saját döntése hogy szeretne- e erről hallani:) Szerintem jobb, mint a sok hülye önbizalmat növelő tréning
2011. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
50%
Nem átkoztak el. Te balfék vagy.
2011. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ügyetlen vagy. Egy idő után már Te is elhiszed, hogy az vagy és még többet bénázol. Ördögi kör. Nálam még szülők is mondták, hogy "olyan, mint a nagybátyja", tehát még egy ilyen "elvárás" is volt. Nekem úgy oldódott meg, hogy elhagytam a szülői házat és elkezdtem rá jobban figyelni és már nem vagyok ügyetlenebb mint az átlag :) (bár ha hazamegyek, ugyanúgy kiborítok/összetörök mindent...)

Úgyhogy felejtsd el azt, hogy ügyetlen vagy és figyelj oda jobban magadra! Mert ezekért Te is felelsz és nem valami külső dolgot kell hibáztatni érte (~átok)!

2011. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak rossz passzban vagy. Lazíts, imádkozz, esetleg rendezd át a szobádat, és elmúlik.
2011. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!