Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elátkoztak? Ti mit gondoltok?

Elátkoztak? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

nem vagyok babaonás de ezekszerint mégis...

tehát..azt mondják ha az év első napja jól telik akkor az egész év jó lesz, gondolom kisebb nagyobb zűrökkel.A párkapcsolataim elég rosszul végződtek.Az utóbbi sráccal is sajnos pedig ..nah mindegy...és azt mondta h majd visszakapom, ha nem is tőle de mástól v máshonnan biztos.És ezért szakitottam vele,fenyegetésnek vettem.És egész évben legalábbis eddig szörnyű az évem.a kapcsoaltom tönkre ment,hülyeségekbe mentem bele,korházban voltam,a suliban meghuztak,a barátnőmmel összevesztem és abban is igazam volt,aztán most egyedül vagyok és bulizni sem tudok elmenni senkivel sem.Pedig én olyan tipus vagyok akire azt mondják galamb lelkű és naiv.Anyu is tudja és akik jobban is mernek(báűr ebben már kételkedem) hogy nem vagyok az a nagyszájú csaj,senkinek soha nem akartam semmi rosszat a végén mégis én voltam a rossz,de mind hülye félreértések miatt és buták is voltak az emberek..pl barátom azért sértődött meg mert korház után két napig nem foglalkoztam vele mert nyomtam az ágyat és teljesen ki voltam lelkileg ahogy most is és azt mondta szedjem össze a cuccait és elsirtam magam a teloba h miért mit tettem...és még más dolgok is történtek amikről senkinek sem beszéltem még mert tudom h balhé lenne bvelőle, viszont érzem h egyszer minden kitörik belőlem és félek...elátkozottnak érzem magam vagy mirét nem jönössze semmi sem?hiába igyekszem.ennél többet nemtudok adni magambol...kérem segitsen valaki megfejteni.


2011. jún. 28. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
ha hiszel abban hogy elvagy átkozva akkor eleve mindig balszerencse fog érni mert félsz mindentől próbálj pozitívan gondolkodni és előre nézni ha viszont tényleg nem javul semmi gondolkozz azon kiátkozott el és kérd meg hogy vegye le ha nem tudod akkor keres fel valakit a neten aki ilyennel foglalkozik sajnálom ennyit tudtam segíteni.
2011. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Ne aggodj, én vagyok a birtokosa a csodatevö titán kobrának. Elöször ellenörzöm vele a vaginád ph értékét, és ha nem jo, akkor megváltoztatom. És igy eltünik az átok. De persze az ajánlatom csak akkor érvényes ha szexi görl vagy.


Üdv: meister

2011. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem beszélek vele és nem is akarok, de félek ilyenektől elmenni vkihez...nem tudom...sosem voltam pozitivumú ember mivel sok rossz történt de megpróbálok az lenni...jahhjjj...csak jönne már valami jo is...és még ráadásul a nem rég hozott macskára is allergiás lettem és akivel találkoztam volna srác még azzal se jött össze a tali...túl feltűnő ez a sok negativum...jah és ami meg volt beszélve nyaralás még az is el lett cseszve bnőm miatt.mielőtt még megkérdeznétek mi jo történt velem...hmm..még nem ütött el autó,anyámmal nem vesztem össze,veszek még levegőt,mosolygok ha jo kedvem van és próbálok ha rossz,találtam matek tanárt aki felkészit pótvizsgára,holnap lesz az első órám vele,jó az idő...sok kicsinek is örülök de nagyobbak a negativ dolgok..
2011. jún. 28. 23:14
 4/9 Won ***** válasza:

Szia!

Igen gyanúsan összejött itt minden területen a negatív energia! Lehet tényleg, hogy átok, de nem biztos, leht, hogy csak a karma ad vissza néhány dolgot. Viszont, ha tényleg ilyen jólelkű vagy, akkor ezt is kétlem. Bár most gondolkodom, h nem biztos h átok.

Sokan magyarázzák azzal a problémákat, h rontás van rajtuk, ezzel terelve másra a felelőséget. Nézz szembe a problémákkal és lassan megoldódnak.

De ha mégis átok, akkor is nagy valószínűséggel te tetted magadra( persze véletlen) a sok aggodalmaskodással. De más is tehette rád véletlen. Kicsi az esélye annak h valaki szertartásos keretek közt hozta volna rád.


Légy áldott, Won!

2011. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat.remélem h tényleg nem átok és nem sokára jön valami nagyon jo aminek szivből és tényleg lehet örülni az apróbb jókon kivül, ami megváltoztat abból a szempontbol h boldog leszek.
2011. júl. 2. 19:27
 6/9 anonim ***** válasza:
ez nem átok, szimplán csak önbizalom hiány:) ha egyszer csak arra gondolsz hogy milyen jó érzés, az átok eltűnt, és onnantól fogva jól érzed magad mert "eltűnt az átok" akkor onnantól fogva te teljesen szabad vagy :)
2011. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! De akkor is túl sok a negativ hatás....nap mint nap ér valami..kisebb nagyobb dolog de igyekszema pozitivumra gondolni...minden nap felsorolom a jo dolgokat...
2011. júl. 3. 10:57
 8/9 Won ***** válasza:
A wicca versike szerint három rosszat jó követ majd.....
2011. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tuti elátkoztak. mást nem ér semmi negatívum az életben. mással minden nap CSAK jó történik!!
2011. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!