Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Bármi áron enyém kell hogy...

Bármi áron enyém kell hogy legyen! Ismertek vmi hatásos szerelmi kötést, varázslatot?

Figyelt kérdés

Életemben először vagyok szerelmes, de úgy érzem nem tudom átvészelni, ha nem leszünk legalább barátok, hogy a közelében maradhassak...

Júniusban találkoztunk utoljára, de még mindig szeretem. Rengeteg akadály van köztünk és Ő közölte, hogy nem lehet köztünk semmi. Nem tudom kiverni a fejemből. Szükségem van rá!! Kérlek segitsetek milyen módszerekkel tudnám elnyerni a közelségét, legalább a barátságát... de legjobban a szerelmére vágyom! Valahogy telefonon vagy neten kellene hatnom rá, mert nagyon messze van Tőlem :-((


2009. dec. 25. 00:17
 1/7 anonim válasza:
81%

Szia!

Az a baj hogy ezekre semmilyen szerelmi kötés varázslat nem használ igazán, a távkapcsolat és a sok akadály oriási probléma ezeket csak akkor lehet megoldani ha mindkét fél ugy áll hozzá hogy nagyon szereti a másikat különben kicsit halott a dolog sajnos. Én is ezt éreztem amikor elöször voltam szerelmes, az elsö szerelem különleges és sose felejted el igazán.... de hidd el ahogy tellik az idö és tudod hogy ö nem is szeret igazán ugy minden más lesz, én is azt hittem hogy hülyeség mert hogy én akkor is csak öt akarom de nem az ....

2009. dec. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
16%
Próbáld ki a feromont.
2009. dec. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
45%

Ha megmondta, hogy nem akar tőled semmit, akkor nem nagyon tudsz mit tenni sajnos. Ha erőlteted azzal pont az ellenkezőjét éred el, minél jobban kergeted annál jobban fut majd előled. Próbálj meg úgy tenni, mintha nem is érdekelne. Ha még nem késő, akkor ne tudja meg mennyire bele vagy zúgva, nem kell neki hazudni, de ne add ki magad! Legjobban úgy hívhatod fel magadra a figyelmét, ha látványosan hanyagolod.

Én is így vagyok sajnos egy lánnyal, de nekem már semmi reményem sajnos :( Rengeteg hibát elkövettem, ha tudok segítek, hogy te ne kövesd el őket.


De egyenlőre a legfontosabb, hogy ne próbálj meg semmit ráerőltetni, vagy ahogy te írtad "hatni rá"!

2009. dec. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
82%
én is így vagyok.. épp 2 napja történt egy oldalú volta dolog és nem távkapcsolat... egy éjjelt nem aludtam, haver viszont segített kiszedni a pácból így mára ha nehezen is de túlestem ezen :D mert tudom hogy most elküldött és elkezd agyba főbe bulizni meg minden és lesz pasija aki bunkó és agyba főbe b*ssza, ez elmegy 1-2 évig, felnő... és akkor majd eltörik nála a mécses h ezt akarta e... miközben én ott voltam neki igaz nemtudta h többet érzek barátságnál de ez van... szívem mélyén azért van egy kis ellentét h majd ha igazam lesz és dolgozik az idő megint lesz kit vigasztalnom... de másfelől meg talán jobb is lesz ha már "nagyok"ként fogunk többek lenni egymásnak... no a kérdésre visszatérve... távkapcsolatban nehezen lehet "kötést" létrehozni, ha tudja hogy szereted de ő nem akar tőled sokat a barátságig úgyis eljutsz hidd el nekem:) és bocs h regényt írtam, de lehet segít neked az én történetem is. 17f
2009. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én is így éreztem. Szinte drogként hatott rám a közelsége, bármit megtettem volna Érte, de visszautasított. Igaz, nem mondta a szemembe, de november eleje óta eltűnt az életemből és már nem fogunk többet találkozni. Most úgy érzem, kicsivel jobb lett, de még felejtek.
2009. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Végy egy kötelet és hurkold a nyakad köré.


Csajszi, arra nem gondolsz hogy tönkre is teheted mindkettőtök életét ilyesmivel?? Végig tudnál úgy élni egy életet, hogy tudod, mindkettőtöknek talán más a nagy ő, és mégis agyatlan zombiként nem magad miatt hanem valami hülye kis hókuszpókusz miatt imád?

nem normális, aki ilyennel akar eredményt.

2010. máj. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Drága, ez nem szerelem, pusztán birtoklási vágy.

Ha szeretnéd, valódi szerelemmel, jót akarnál neki, és nem minden áron magadhoz láncolni.

A szerelmi kötés végleges is lehet, és nagyon komoly következményekkel is járhat. Nem tanácsolom neked, amíg így érzel.

2010. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!