Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez a démonidézési módszer...

Ez a démonidézési módszer működik?

Figyelt kérdés

Démoni segítő megidézése varázslat:

Szükségesek a következők: Időzítés:-Szombat éjfél, holdtalan éjszaka.

-helyszín: elhagyatott épületek, "kísértetjárta helyek", esetleg elhagyatott temető.

-kellékek:fekete gyertyák, kénköves vagy más sötét típusú füstölők, onyx-kő (fekete: alapon is mágikus erejű), steril tű. Temetői földből rajzolj egy pentagrammot és a metszéspontokban helyezz el egy gyertyát, majd vetkőzz le félmeztelenre.

Gyújtsd meg a füstölőt és kántáld:

" Éjfél van.Hadész kapui nyitva állnak és a sötétség tölti meg a földet."x3 ismételd el miközben az onyxot a bal kezedben tartod."Az Ő [Sátán] nevének ereje által megidézlek démon: ABSHALLAH NEJAR SEPTIA, ahogy a hús kapaszkodik a csontra, úgy tartozol Te is e kőhöz!"

Ha megfelelően végezted a rituálét, akkor a szellemi látásod észleli, hogy bíborszínű villámok táncolnak a kő körül. Soha ne engedd, hogy napfény érje a követ, mert a kövek szelleme visszatér és nem távozik. Lehet tőle kérni is, de nem mindig. Ha mégsem teszi meg, amit kívánsz, száműzd. Viszont, ha a kőben van akkor lehet kényszeríteni a napfénnyel. Három csepp vérrel kell megjutalmazni. Így egész sokig együtt lehet vele működni. Az első démonok, amik majd megjelennek egyre kevésbé lesznek visszataszítóak. Néha álmodban üzen neked és akár vagyonossá is tehet. Ha mégis eleged van belőle egy meleg napon egyszerűen dobd ki a követ egy mezőn.



2014. máj. 11. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sztem csak arra, hogy megrémíts másokat: mondjuk a temetőbe én tuti nem mennék el egy random kis démonidézésre mert "hűhadenagy" móka.
2014. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Ez picit durva lenne.
2014. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát inkább démon Bevonzására tűnik kiválónak:D:D
2014. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a szöveg nem pontos. Nézz utána. Teljesen le kell vetköznöd! A jutalom attol is függ, hogy L/F vagy? és mennyi idös? A steril tüt nem értem.
2014. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Működik. Én elvégeztem, és leuraltam a világot, holnapra pedig meg is semmisítem!


Úgyhogy tartós tejet már ne vegyetek!

2014. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és 16 éves
2014. máj. 11. 19:47
 7/16 A kérdező kommentje:
4. válaszoló:te értesz ehez?tudsz még démonidézési módszereket?
2014. máj. 11. 19:52
 8/16 anonim ***** válasza:
#4 vok. Ne itt!
2014. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. máj. 11. 20:19
 10/16 anonim ***** válasza:

ez nem így működik!

valami női magazinból van ez kiszedve?

mert kb ott szoktak ilyen írások lenni!

2014. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!