Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tennétek? Volt már hasonló...

Mit tennétek? Volt már hasonló élményetek? Féljek? (lent)

Figyelt kérdés
ebben az évben nem tudtam aludni-lehet h inszomnia- de egy fura zajra minden este felkelek hajnali 1 és 2 között ezután iszok tévézek és visszaalszom.A héten azonban nem tudtam visszaaludni sehogy sem. Ma mégis megpróbáltam de arra keltem h vmi felemeli a lábam majd leengedi -eleinte azt hittem h csak álmomban kalimpálok, de utána magasabbról hullt alá a lábfejem ezért kiugrottam az ágyból de semmi, egy üres szoba.hajnalban pedig úgy keltem hogy vhogy a hátamon feküdtem(pedig csak hason alszom 3.-os korom óta)és derékszögbe felültem. Rémálmok gyötörnek és mindig ugyanakkor. Mit kéne tennem menyjek alvásterapeutához?

2014. máj. 25. 07:04
 1/8 A kérdező kommentje:
bocs,menyjek= menjek
2014. máj. 25. 07:08
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Fura, ma én is felébredtem és nem tudtam aludni :D Szerintem menj el egy alvás terapeutához.
2014. máj. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Juj... én ezek után biztos nem tudnék aludni. Komolyan mondom, csodálom a hasonló embereket mint te. Hogy nem féltek az alvástól?


Amúgy egy tipp, hátha beválik : majd egy nap fáraszd ki magad mint állat, nagyon sokáig ne aludj, ha lehet addig ne aludj m0g szó szerint le nem ragad a szemed. Én ilyenkor sosem álmodok semmit, mert totál fáradt vagyok és még az "álmodozáshoz is fáradt az elmém.

Hátha bejön.

2014. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis jógázás esténként lefekvés előtt csodát tesz.
2014. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. 2.! édesapám is ugyan ezt javasolta de nem mindig segít...
2014. máj. 25. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
lehet csak egy pedofil volt
2014. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Segíthet ha áthelyezed az ágyad, és esténként levendula olajat párologtatsz. Ha úgy érzed a szellemek játszanak veled, akkor tennék bele egy csepp kakukkfűt is.
2014. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy mindig valami zajra ébredsz, lehet robbanó fej szindróma. A többihez sajnos nincs tippem.
2014. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!