Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik "mágia kívülállóknak"?

Létezik "mágia kívülállóknak"?

Figyelt kérdés
Azaz van olyan módszer a természetfeletti erőkkel történő kapcsolatfelvételre, ami csak kellő nyitottságot és érdeklődést igényel, különösebb elmélyedést illetve állásfoglalást különböző kérdésekben nem? Tudni kell rólam, hogy nem vallom magam sem materialistának sem spiritualistának. A magam útját járom, ami tapasztalatom szerint általában túl idealista a pragmatistáknak és túl pragmatikus az idealistáknak. Leginkább agnoszticistának vallanám magam. Akik járatosak az ilyesmiben, tudtok ajánlani valamit a látóköröm bővítéséhez, de az alapelveim feladása nélkül?

2014. jún. 3. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Simán felveheted a kapcsolatot olyan természetfeletti erőkkel, amelyektől nem zárkózol el. Hogy neked ebbe mi fér bele, azt te tudod. Ami téged megihlet, azzal már kapcsolatba is léptél, nem kell ezt túlbonyolítani.
2014. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. De mit értesz pontosan megihletés alatt? Sok minden érdekel, számos forrásból merítek gondolatokat vagy ötleteket, de ezeknek eddig nem tulajdonítottam semmi természetfeletti tartalmat. Általában más személyekhez vagy saját magamhoz kötöm őket.
2014. jún. 4. 00:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, tehát nem tudom, hogy mi szélesítené a látókörödet. Nem próbáltam, de a leírásod alapján lehet hogy az agykontrollt neked találták ki.

Én az ihlettel tudom kifejezni azt ami nekem kapcsolódást jelent. A személyeket és tárgyakat is meg lehet vizsgálni több szempontból. A lélek mögé is be lehet látni, ha téged ez érdekel.

2014. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
LSD.
2014. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cső! A 4#-es válasza kifejezetten jó ötlet... de... Nem nagyon lehet... az a baj, hogy az emberiség túlontúl elhatárolódott ezektől... már belénk égett a fátyol... Inkább hagyd ki, ha rám hallgatsz...
2014. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem de a belülállóknak sem
2014. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindegyik csak kellő nyitottságot és érdeklődést igényel, a gond ott van, hogy a "kellő nyitottság" sokszor messze meghaladja azt, amivel viszonyulunk hozzá.


A legősibb és talán legegyszerűbb módszer a tudatos légzés. Mindig kéznél van, sokféle módja létezik (lassú, gyors, könnyed, erőteljes). Egyébként nem természetfeletti, épp ellenkezőleg: közelebb visz a természethez.

2014. jún. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket utána olvasok az agykontrollnak, meg a tudatos légzésnek. Az LSD-t köszi, de kihagynám. Biztos érdekes lenne, de igyekszem nem használni kemikáliákat az agyamon, alkoholt sem szoktam inni, szóval... :)
2014. jún. 5. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!