Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell szellemet idézni?...

Hogy kell szellemet idézni? Vagy kommunikálni velük? És mik kellenek hozzá?

Figyelt kérdés

Tudom hogy van az egyik romos,lepusztult házban vallami.Ott van közvetlen mellettünk.A szüleim azt mindták hogy amióta ők élnek azóta nem lakik benne senki,mivel mindig is ebben a házban laktunk ahol most.

Szóval este nagyon furcsa dolgokat lehet hallani benne. Mintha suttotgnának.Egyszer kimentem megnézni,nagyon féltem,de a kíváncsiság erősebb volt. De az ég világon nem volt bent senki. Nem mehettet oda be senki mert nagyon elvan kerítve,de a mi kerítésünkön van egy lyuk ahol átlehet menni.

Múltkor bement oda egy kutya olyan 22:00 fele é nyüszítve elfutott. Utána megint halottam mintha valaki suttog,de nem lehet érteni és a szüleim se hiszik el.



2014. jún. 8. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy újabb "szellemes" kérdés?
2014. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha elmondanám azzal sérteném a szabad akarat törvényét, és beavatkoznék a spirituális fejlődésedbe.

ha valami érdekel, ahhoz segítséget lehet adni, magyarul katalizátora leszek egy eseménynek, de a teljes igazságot soha nem szabad elárulni, mert azzal befolyásolnám azt, hogy csak olyan dolgokra gyere rá, ami harmonizál jelenlegi felfogásoddal az életről.

2014. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

köszönöm a privát levelet, de annyit tudok segíteni, amit kb írtam, információs morzsákat rakok eléd, amik jelen helyzetedben segítenek a továbbfejlődéshez, de mindig csak egy lépcsőfokot, mert sajnos, ahogy most gondolkodsz erről a témáról, az nem jó elképzelés.

sejtem hogy merre felé indultál el ezen az úton, de az az irány, pont ellentétes azzal, ami valójában meghozza számodra az eredményt.

ha megérted miről írtam, akkor tudni fogod merre indulj el a keresgélésben, és mi volt az a pont amit elszúrtál és rossz irányvonalat vett a keresgélésed ebben a témában.

2014. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Lássuk be, van veszélye a dolognak! Pl.: gyertyát gyújtasz, vársz, vársz...még mindig vársz! Csak nem jön az a fránya szellem. Elálmosodsz, bealszol, lakástűz, tűzoltók...
2014. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok ilyen ügyetlen.:)
2014. jún. 8. 15:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen rossz az ideg rendszered. Gyenge. Egér. Bogarak. Denevér. Meg még sok minden más is lehet.
2014. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kutyák, de főleg a macskák, érzékelik az asztrál síkot, "részben". Talán csak szeretne a túlvilágra jutni, elvégre mi értelme volna magára hívni a figyelmet ha nem segítségért? Ne félj a hallottaktól, ha nincs benned félelem csak az élő árthat neked:).
2014. jún. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
xfire
2014. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ÁkosTóth válasza:
Lehettek UFO-k is.
2014. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze;) vagy a te köcsög jelenléted és tudatni akartad hogy ''hurrá újra szabad vagyok gyere buzulni,,;) és azért kísértesz ott!!
2014. jún. 17. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!