Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell szellemet idézni?...

Hogy kell szellemet idézni? Vagy kommunikálni velük? És mik kellenek hozzá?

Figyelt kérdés

Tudom hogy van az egyik romos,lepusztult házban vallami.Ott van közvetlen mellettünk.A szüleim azt mindták hogy amióta ők élnek azóta nem lakik benne senki,mivel mindig is ebben a házban laktunk ahol most.

Szóval este nagyon furcsa dolgokat lehet hallani benne. Mintha suttotgnának.Egyszer kimentem megnézni,nagyon féltem,de a kíváncsiság erősebb volt. De az ég világon nem volt bent senki. Nem mehettet oda be senki mert nagyon elvan kerítve,de a mi kerítésünkön van egy lyuk ahol átlehet menni.

Múltkor bement oda egy kutya olyan 22:00 fele é nyüszítve elfutott. Utána megint halottam mintha valaki suttog,de nem lehet érteni és a szüleim se hiszik el.



2014. jún. 8. 14:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ezzel nem szabad játszani, mert könnyen rossz vége lehet!

Mi sem hittük el...aztán megidéztük a Makói Hagymaembert és...borzalmas következményei lettek!

2014. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!