Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nincsen szerencsém a nőkkel!...

Nincsen szerencsém a nőkkel! El vagyok átkozva?

Figyelt kérdés

Folyton összetöröm a szívüket, egymás után, pedig nem szeretném és fordítva is igaz. Elátkoztak ?


Előző életben ? Ebben az életben valaki ? Ez látható rajtam ? Mit tegyek?


2014. jún. 10. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Elfogadom, hogy hiszel az ezotériában, de azért nem gondold már, hogy akárki el tud átkozni.
2014. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Persze, hogyne.

Én pedig csillámpóni vagyok.

2014. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen! AZonnal hívd az ASTRO TV-t! Én is hívtam, ráment 15 ezer, mire mondott valami tippet, de aóta csak tapadnak a csajok!
2014. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem fogadom el, hogy hiszel ilyenekben! :D

Felejtsd el...és azt is, hogy ellennél átkozva. Azt vozod be, amibe hiszel, azaz, ha elhiszed magadról ezt a hülyeséget, meg pl. azt, hogy tyhűűű te nem tudsz változni, akkor olyan életed marad, mint ami jelenleg van.

Gondolkozz pozitívan, és járj két lábon a földön, meglátod, h jobb lesz minden.

2014. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a szüleid tehetnek róla: vagy rossz példát láttál, vagy félreneveltek. Esetleg a haveri kör volt nem megfelelő. Mert itt az lehet a baj, hogy nem tudsz megfelelően bánni az adott hölggyel. Ez abból is látszik, hogy "nőket" írtál és nem "hölgyeket" :)
2014. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Egyébként meg mit tartanál szerencsének a nőkkel kapcsolatban ? meg tudod fogalmazni ?
2014. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sztem minden kapcsolat egy tapasztalat...Addig amig nem tanulsz a hibakbol addig ujra es ujra felfogja neked adni az elet ugyazanzt a lecket.Meg kell tapasztalnunk sok mindent mire eljutunk az igazihoz.Van egy nagyon jo konyv a Szivmagnes titkai.Olvasd el.Egyebkent meg pont azert tortennek ezek veled mert arra gondolsz hogy nincs szerencsed a nokkel es ezert nincs mert elhiszed.Lehet h hulyen hangzik de igaz.
2014. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mármint meglátják a meztelen valóságot és eltörik a mécses? Gondolom hirtelenjébe azt hiszik kislány vagy ne aggódj a leszbiknél még sikeres is lehetsz tranzveztitaként. :D
2014. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi lehet az igazság?
2014. jún. 17. 15:22
 10/10 zenamistress válasza:
az igazság odaát van :D minden igazság egyéni. Neked kell kitalálni h neked mi az igazság, senki nem fogja a kezedbe adni a kész terméket. gondolkodni kell.
2014. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!